beşiktaş seninle öldürmeye geldik

kim ne derse desin bizleri elinde bıçak karşılamayı düşünen bursaspor taraftarına gereken cevabı vereceğiz lise bjk ankara olarak slogan budur beyler beşiktaş seninle öldürmeye geldik
yanlış bir slogandır. beşiktaş kelimesi ne ölmek ne de öldürmek kelimeleriyle yan yana anılamaz. beşiktaş aşktır, içerisinde şiddet barındırmaz. gerektiği yerde kendini savunur beşiktaşlı ama durduk yere kimseye saldırmaz. böyle sözlerle ortamı germeye gerek yok, aksi halde deplasman tribünü denilen olgu sadece mazide kalacak.
bu olguyu oluşturanlar bursankara diye ortalıkta dolaşanlardır sokakta beşiktaş formasıyla gezen 13 yaşındaki çocuğu dövenlerdir,geçen yıl ankaragücü-beşiktaş maçında kartaliçelerimizden zorla para alanlardır.ortam germeye gerek yok konusunda ise bizleri ellerinde çiceklerle karşılayacaklarını düşünürsenizde yanılırsınız.saygılarımla sözlük
kesinlikle yanlış bir sözdür.

çünkü beşiktaş taraftartarı solcudur,sağcıdır,devrimcidir,milliyetcidir,halkçıdır,emperyalistlere karşıdır, beşiktaşlı kardeşdir, şiddete de karşıdır beşiktaşlı. eğer damarına basmadı isen sesin yükselişini göremezsin eğer damarına basıldığında nasıl haykırdığını görmek istiyorsan.

(bkz:merdivenden yukarıya kaçanlar)
kupayı da elimizden almak için binbir numara çevrilirken, tüm bunlardan bihaber olup lüzumsuz işler peşinde koşarak birilerinin tuzağına düşen taraftar söylemidir.
görünce bursa'ya gitmek için izin çıkmasa mıydı acaba diye düşüncelere salan slogan.

(bkz:sakin ol şampiyon)