beşiktaş'taki kartal yuvası'nın kapanması

amaçlarını çözemediğim, yerine turkcell yapılacağını öğrendiğim de de ayrıyaten küplere bindiğim, 39 tane turkcell var yakın çevrede şeklinde isyana bağladığım mevzu.
tadilatta zannettiğim yer?
sattıkları montta beşiktaş ile ilgili ne varsa sökülmesi sebebiyle gönlüm kırıldığı için kapanma kararı alan dükkandır...
yeri değişecek olandır...

kartal yuvasız beşiktaş, fenersiz genelev olmaz...
kulüp ile anlaşamadıkları için forma siparişi vermeyen ve gelen taraftarlara da bize kulüpten forma gelmiyor diyen yer.
kartal yuvasına bir ürün kulüpten x fiyata gelir müşteriye 2x fiyatına satılır. oldukça karlı bir iştir, hele ki beşiktaş'ın merkezinde olan bir kartal yuvasının iş yapma hacmini siz düşünün.. hatta düşünmeyin ben söyliyim günlük minimum 3-4bin.. ee maç günlerini de siz düşünün.. herşeyi benden beklemeyin..

stadın altındaki mağazalar hariç diğer tüm mağazalar şahıs üstünedir. son 1 yıldır kulübe olan borçlarda dolayı mal çekemediler ve bunun sonucunda kapatmak zorunda kaldılar diğer şubelerinide tabi.

olay bundan ibarettir. ayrıca kulüple anlaşamayan kartal yuvası mı olur bu nasıl bir cümledir onu da gülerek düşünüyorum. zaten kartal yuvaları kulüple anlaşamadıkları için kapanır.
nasıl bir ticari kılıfa uydurularak yapıldığını anlayamadığım olay. beşiktaş spor kulubünün kalbinin attığı yerde resmi ürünlerinin satıldığı bir mağaza yok. gerçekten tam bir şirketiz. buna izin verenlere şunu söylemek istiyorum, opet sırf gözdağı olsun diye petrolofisi genel müdürlüğünün önüne opet istasyonu açmıştır. bizim bağdat caddesine, mecidiyeköy'e mağaza açmamız gerekirken daha kendi bahçemize önem vermiyoruz.