beşiktaş taraftarının fenerbahçe'ye 1 tl göndermesi

beşiktaş'lı bir taraftarın fenerbahçe resmi hesabına 1 tl göndererek yaptığı harekettir. açıklamasına ise "fetöcü fener’e himmet parası" yazmıştır.
taraftar kendi twitter hesabından yaptığı açıklamada fenerbahçe kulübü tarafından ciddiye alınacağını tahmin etmemiş.*

bu taraftarın twitter hesabı: https://twitter.com/mstfknnl
buda fenerbahçe'nin resmi siteden yayınladığı haber: http://www.fenerbahce.org/detay.asp?contentıd=51771
ilk başta "ahahah taşak geçmiş" desem de daha sonra keşke yapmasaydı dediğim olay.

malum "himmet" mevzusu fetöcülere mahsus bir şey. arkadaşın başı belaya girebilir.
1 lira için bir kaç ay hapis yatarsa cidden yazık olur.
fenerbahçe'nin kurumsallıktan ne kadar uzak olduğunun, amatörler tarafından yönetildiğinin göstergesi olan hadise.

sitelerinden yapılan saçma sapan, mahalle ağzıyla yazılmış açıklamalar zaten bunu hepimize bir iki yıldır gösteriyordu. ama bu olay çok daha komik. sen borsada işlem gören kocaman bir şirketsin, hemde spor alanında faaliyet gösteriyorsun yani bir sürü seni sevmeyen insan olması gayet doğal. ve kalkmış kendine 1 tl göndererek geyik yapan bir taraftara siten üzerinden yazı mı yayınlıyorsun ? yuh. yıldız tilbe'nin twitter hesabı gibi yönetiliyor maşallah kurumsal siteleri .

kurumsal bir şirketi düşünüyorum, muhasebeci böyle bir şeyi fark etti; lan gidip müdürüne bunu söylemeye korkması lazım. beni bunlarla mı uğraştıracan diye azarlanmamak için. bunlar olayı başkan'a kadar çıkartmışlar, daha boş bir kulüp olamaz herhalde.

ayrıca yine kurumsallık açısından düşünecek olursak, borsaya kote olmuş bu büyüklükteki bir şirket attığı her adımı düşünmeli. o geyiği yapan adamı ifşa etmişler kurumsal sitelerinde. şimdi diyelim ki bu çocuk 20 tane fenerbahçe taraftarı tarafından sıkıştırıldı dövüldü ve hayatını kaybetti. şu kışkırtan saçma sapan yazıya değmiş olacak mı ?

daha kötü bir senaryo yaratalım, ve diyelim ki birisi bu şakayı olayla hiç alakası olmayan birinin adını kullanarak yaptı. ve ifşa edilen kişi olayla hiç alakası olmamasına rağmen bir şekilde zarar gördü.

2. lig takımları fenerbahçe'den daha kurumsal. bunu her geçen gün dahada oturtuyorlar. fenerbahçe'yi bırakma aziz başkan.
fenerbahçe a.ş. üzerinden bakarsak 1 tl üzerinden kesilen eft ücreti ile gider artmış 2016 yılı zararı daha da yükselmiştir bu hamle ile fenerbahçe'ye derin bir darbe vurulmuştur. düşünsenize bunu 10 milyon beşiktaşlı yapsa hiç de fena olmayan bir kazık girer.
yanlış kulübe yapılan şaka.gsye yapılsaydı daha eğlenceli olabilirdi.ancak yine de riskli bir hareket olmuş.fetö ile ilgili cezai bir müeyyide uygulanacağını sanmıyorum belki hakaretten cezai işlem başlatılabilir ama tazminat davası bunu yapan kişi aleyhine açılacaktır diye tahmin ediyorum