beşiktaşa gelmiş 10 efsane futbolcu

iyi seyirler kara kartal aşıgı kardeşlerim
not:bjk yeni nesil ve 10 senelik zamanı kapsayan bir sıralamadır hepsini sevdiginizi biliyom
1)matias delgado
favori adamım gerek 90 a taktıgı şutlar gerek arkası dönükken topu kaleye nişan alıp 90 a takması bu adamı gözümde efsane yaptı ilk 10 da kesinlikle yeri var.
2)ibrahim üzülmez
deli ibo adam resmen makina gibi kanatlardan süzülüp orta açardı beşiktaşa verdigi emekler çoktur talihsiz bir kavga yüzünden gitmişti üzülmüştüm.
3)thomas sivok
ah ulan sivok bjk maçları oldugunda sivok gol atarsa kafayla atmış kesin derdim hiç yanılmazdım adam resmen kafayla gol atmak için var seviyorum seni sivok
4)bobo
bobo adamdır bobo gol makinası ha bazen boş kaleye atamadıgı olmuştur e orhan babanında dedigi gibi hatasız kul olmaz fb ye gol atınca kendimden geçerdim kendine iyi bak bobo
5)filip holosko
holosko bobo ile 2 li gol makinasıydılar gayet sağlam bir oyuncu ve hep sempatik gelmiştir bana hep fb ile yapılan maçta ceza sahasından attıgı o şut aklımda.
6)rodrigo tello
167 gibi kısa sayılcak bir boyda olmasına ragmen kaleye şut çektimi korkuyordum aga birinin kafaya gelse o top komaya sokar adamı çok sert abanırdı topa ama boşa abanmazdı topa kaleyi mutlaka tutar ve gol olurdu.
7)ricardo quaresma
kısaca q7 portekizin yıldızı bjk nin aranın adamı q7 oyun kurucu plase trevela şut kafa çok amaçlı isviçre çakısı mübarek adam resmen topla dans ediyor 35 yaşında şuan fakat yine iyi herzaman iyi.
8)rayn babel
belki kızacaksınız ama liverpoolda oynarken yaptıgımız maçta 2-3 tane golü var ozamanlar keşfetmiştim bu elamanı ozamanlar keşke bjk ye gelse dedim hakket geldi.
9)ricardinho
ya rico paşasız olurmu yav tamam kabul belki bir sergen bir nouma degildi ama altın gibi kalbi ustaca kullandıgı toplar vardı bu adamda gs ye frikikten attıı vuruş az kalsın gol olacaktı adam barajı öyle aştıki aha gol dedim ama gs kalecisi mondi boru degil .
10)ailton
bakmayın adamın şişman kilolu oldugunu tazı gibi koşar teknik vururdu topa harcadılar adamı bu adamda yetenek vardı beyler içinde cevher saklıydı adam topa nasıl vuracagını iyi biliyordu gol makinası filan dedik nazar degdi galiba.