boz baykuşlar

küfür ederek teşekkür toplayabilen bir grup allah yollarını kapalı etsin.
istanbul büyükşehir belediyespor un dünya üzerindeki ilk ve tek taraftar grubu. inci sözlük yazarları tarafından oluşturulan bu grup sayıca az olmalarına rağmen gayet eğlenceli pankartlar açarak bizleri gülümsetebilmişlerdir, tebrik ediyorum kendilerini.
maç trt'de izlenir bizim burda ne işimiz var pankartıyla yaran grup

http://www.incicaps.com/resimler/1803724949365129706350779706104700452249n-1.jpg
taraftar grubu olmaktan uzak insan topluluğu
başlığı görünce olayın iç yüzünü anladığım, incide okurken karnıma ağrılar girdiren şahane oluşum.

(bkz: ccc baykuş reyiz ccc) *
bize her yer deplasman diyen taraftar topluluğu.
bursa deplasman duyurusu ile beni benden almis grup.

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=189979414375511&set=a.124044494302337.9099.118325551540898&theater

(bkz: hakem hakli beyler)
mevcut tribün kültürünü değiştirmek gibi bir amaçları olan grup. açıkçası höst derler adama. sizin bu her şeyle taşak geçen üslubunuz ibb de işe yarar belki de, büyük sevdaların takımında bi sikim olamazsınız.
inci sözlük'ün üslubu düşünüldüğünde, getirecekleri kültürün kime ne faydası olacağını düşündüren fantastik taraftar topluluğu.
cehennemde ateşinle kavur bizi be-le-di-ye diye bizden çalma kültürüne devam eden yeni tribüncüler. ulan hani değişiktiniz?
kadınlar gününü bu şekilde sadece boz baykuşlar kutlayabilirdi.

http://twitpic.com/46sbar/full
rahmetli futbolcumuz emre incemollaoğlu'nu unutmayıp sitelerinin anasayfasına koyan taraftar grubu. **


her zaman saygı duyduğum bir ekip,bence bu arkadaşlarla dostluk kurmalıyız
ne boka yaradığını anlamadığım oluşum. düzene başkaldma iddiasındaki inci sözlük'ten tamamı. ama destekledikleri takım istanbul büyükşehir belediyesi'nin yani düzenin takımı. bir yandan akp'ye gider yapıp diğer yandan akp destekli takımı desteklemeleri enteresan. kendileriyle çelişiyorlar.
tribünün eğlenceli yüzü olduklarını belirten grup. iyi de takımınız çirkef. havaalanında taraftara saldıran sizin futbolcunuz değil mi, siz şiddetten yana olmasanız kaç yazar?

(bkz:ibb'li futbolcuların beşiktaş taraftarına saldırması)
amaç internet arkadaşlıklarının haftasonu aktivite yapması ise güzel ama eğer amaç bir takım desteklemek ona taraf olmak fan olmaksa çok gereksiz bir oluşum.

durumlarını aşk evliliği ve mantık evliliğine benzetiyorum yani ortada aşk yok, sevgi yok, hırs yok, üzüntü yok, sevinç yok* ne var lan it. *
gayet güzel taraftar grubu. saçma salak racon kesmeye çalışan yok, ne içtiği belli olmayan tipler değiller, küfür dersen bir yere kadar. zehir gibi çocuklar. aralarında maç izlemek makara yapmak isterim.
  • /
  • 2