bu takım bu sene seve seve şampiyon

lig sonu pişman edebilme ihtimali olan başlık.

nitekim mevzu beşiktaşım; yürek hoplantısı..

olsun varsın inanıyorum ben. cidden garip bi şekilde.

*
umut sendedir doğan güneş sendedir elimde neşter,beklerken ölümü bilirim beşiktaş,aklım hep sendedir
sakatlıkların düzelmesi ve sistemin oturmasıyla kötü günlerin geride kalacağına inanan taraftar söylemi.
2014-2015 sezonu için beşiktaş kastediliyorsa entry sildirebilecek önermedir.* beşiktaş futbol takımı'nın önündeki 5 maçı söyleyeyim size; fenerbahçe*, başakşehir*, kasımpaşa*, karabük*, trabzonspor* hatta devam edeyim; 13. hafta nispeten güçsüz antepspor ile karşılacağız, ardından akhisar, konya ve galatasaray maçları var.

1 kez daha düşünün derim. kaç gündür bu olayı düşünüyorum, kaç gündür puan hesabına kafa yoruyorum, kaç gündür erciyes maçında kesinlikle 3 puan almalıyız diye kendimi yiyorum. ama olmadı. kimse peşinen ümitlenmemeli, herşey 3 haftada tepetaklak oluverir, ki bunu yaşadık biliyoruz. kimse ''galatasaray ve fenerbahçe kötü ama yiaa'' demesin. 1 hafta bala göte iyi oynayacakları tutar kazanırlar, 1 hafta kolay takımla oynayacak olurlar kazanırlar, 1 hafta ofsayttan gol atarak veya bedavadan penaltıyla kazanırlar, sen o 3 haftada 2 mağlubiyet 1 beraberlik alırsın, ananın amını tersten görürsün. *
iç karartmayın. haftaya kayseri'ye evimizde koyunca hepimiz tekrar havaya gireceğiz. o sene bu seneyse bu takım bu sene s. s. şampiyon. o kadar.