burak yılmaz

  • /
  • 16
trabzonspor formasıyla türkiye kariyerine yeniden başlayan oyuncu. mr’ı çekilen ve arka adalesinde sorun tespit edilen, galatasaray’a karşı forma giyemeyecek emek hırsızı kişi.
hani gençken yaptığın hataların olur ya. ulan bu kızla nasıl beraber oldum dersin ya. işte burak yılmaz da beşiktaş'ın...
yeşil sahalarda dolanan sahtekar...sürekli ofsayt hareketler
konuk olarak katıldığı o ses türkiye yarışmasında söylediği "haydi söyle" şarkısı sebebiyle sabahtan beri kendisini dinleten hırsız.

adam hırsız falan ama şarkıyı söyleme şekli çok güzel be.
-"burak yılmaz" anlamı ne?

ferrari’yle takla atarak park halindeki range rover’a çarpan ilk insan tanesi.
ne tutanak ne ifade ne alkol testi yaptığı kaza sonrası alelacele kaçırılan futbolcu güçlü türkiye için alkol testine evet der misin burak ?
çıkıp beşiktaştan özür dilemediği sürece 999999 tane gol dahi atacak olsa istenmeyen kişi
şenol güneş'in onu ne kadar istediğini tahmin edebiliyorum, ama kusura bakmasın, sosyokültürel açıdan beşiktaş'ın oyuncusu değildir.
2007 civarı bizde forvet oynayan kafa toplarında etkili yaşına göre performansı iyi olan biriydi
3 yöneticinin kendisi ile özel olarak görüşmesi ardından tff'ye takımdan alacağı 800.000 euro için şikayet başvurusunu geri çeken trabzon sporlu 1985 antalya doğumlu golcü futbol oyuncu. basına sızan haberler dahilinde davayı jest yaparak geri çektiğini bildirmiş bunun üzerine yönetim kendini takdir etmiştir. neticesinde perdenin arkası bilinmemektedir.
devre arasında galatasaray'a gitmemesi için tek gerekçe, fatih terim ile milli takımda yaşanan prim krizi olan futbolcudur. ancak paratorun içinde bulunduğu durumun etkisiyle bunları dert edeceğini hiç sanmıyorum.
  • /
  • 16