bursaspor taraftarı

  • /
  • 7
bursa'da yaşayan biri olarak çok net söyleyebilirim ki; türkiye'nin en rezil taraftarıdır. küfür, boş gürültü, kabadayılık vs hepsi var bunlarda. şampiyon hocalarına sahip çıkmazlar. beşiktaş üzerinden prim yaparak gündemde kalmaya çalışırlar.
http://www.dha.com.tr/dhavideogaleri.asp?vid=1093754

4 yedikleri osmanlıspor maçı sonrası başkanlarına "çorbacı" diyen ve yönetimi istifaya davet eden topluluk.bizi aleme rezil ettiniz diye tepki gösteren reziller.
atatürk stadında oynayacakları son maç sonrasında koltukları ve çimleri sökmemeleri konusunda yönetimce uyarılan taraftardır.

"yeni statta yaşanabilecek herhangi bir aksaklıktan dolayı türkiye futbol federasyonu maçları yeniden bursa atatürk stadı'nda oynatma kararı verebilir. bu nedenle değerli taraftarlarımızdan, 27 aralık'ta bursa atatürk stadı'nda oynayacağımız mersin idmanyurdu maçı sırasında ve sonrasında stadyuma maddi zarar vermemelerini önemle rica ederiz."
henüz tam olarak bitmemiş bir stadın tam bir siyasi propagandaya alet edilerek sözde açılmasının ceremesini çeken taraftar topluluğu.

hiç sevmem sizi ancak keşke futbol branşında süper ligde şampiyonluk yaşamış bir kulübü böyle bir şeye alet edilmesinin önüne geçebilseydiniz.
beşiktaş'a nefret kusan vandallar ordusu.

11 nisan 2016 beşiktaş bursaspor maçına bilenmişler. bjk'nin bizi küme düşürmesinin intikamı alınacak; biz de onları şampiyonluktan edeceğiz diye dolaşıyorlar ortada.
beşiktaş'ın şampiyonluğunu garantilediği gün, yani bu pazar* bursa'da büyük katliam yapmaya hazırlanan şerefsizler ordusu. bursa'nın en işlek noktalarında devriye gezeceklerini, kutlama yapacaklara döner bıçaklarıyla saldıracaklarını duydum; ki beklenir bu cani orospu çocuklarından!

şehrin 3 merkez ilçesi var; yıldırım, osmangazi ve nilüfer. osmangazi ve yıldırım'da tek bir beşiktaşlı'nın bile şampiyonluk kutlayabileceğini sanmıyorum. bursaspor taraftarının, texas'ın, stadın olduğu bölge ve şu zamana kadar hiç kimse şampiyonluk kutlayamadı o bölgede.

ama nilüfer'de, yani elit, modern, apaçi ve alt sınıfı barındırmayan güzide ilçede kutlamalar olacaktır. özellikle fsm bulvarı'nda toplanılabilir. benim de evimin dibi, ben de orada olacağım. tek korkum nilüfer ile osmangazi'nin arasında kalmış bağlarbaşı ve karaman semtleri. tam bir pislik yuvası ve gençlerden oluşan iğrenç bursaspor taraftarıyla dolu. onlar saldırıya gelebilir. bakalım; bekleyip, göreceğiz.
ulan sen şampiyonluk kutlatsan ne olur, kutlatmazsan ne olur ? sikile sikile götün folloş oldu diye, götündeki kuyruk acısı her geçen gün kangren oluyor diye, hiçbir oyuncunu bize vermemek için, fener'e peşkeş çektin diye, ona rağmen size her maçta koyup geçerek şampiyon olduğumuz için, için ve gözün kan ağlıyor olabilir. rakip bir takıma şampiyon kutlatmamak sana göre matah bir şey olabilir; ama unutma, senin hiç bir önemin yok. çöpsün sen çöp. adın bile texas tommiks'den kopya, stadına bile ismini veremedin. bir kaç yıla hak ettiğin yere, tekrar 2. lige döner, sevgili ankaragücü'n ile karşılıklı birbirinizi okşarsınız.
1 beşiktaş taraftarını bıçaklayan şerefsizlerin de içinde bulunduğu güruh.

http://www.bursahakimiyet.com.tr/bursa/bursada-kanli-sampiyonluk-kutlamasi-137868.html
ruh hastalarından oluşan taraftar topluluğu.

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13244672_1477677678928146_722389071879741631_n.jpg?oh=26a8a4955a76c25829eb40eeb5c2bd48&oe=579a1b02

bu neyin kafası lan ?
ankaragücü taraftarı gibilerdir; boş, beleş, amaçsız, cahil, kuru kalabalık. tribünlerinde şehitler ölmez vatan bölünmez tezahüratları dışında anlaşılır ve başarılı tek tezahüratlarını dinleyemezsiniz. sonları da ankaragücü taraftarı gibi olur umarım; önce dolmuşların arkasında kalır isimleri sonra siktir olup giderler futboldan.
ankaragücü taraftarı gibilerdir; boş, beleş, amaçsız, cahil, kuru kalabalık. tribünlerinde şehitler ölmez vatan bölünmez tezahüratları dışında anlaşılır ve başarılı tek tezahüratlarını dinleyemezsiniz. sonlarıda ankaragücü taraftarı gibi olur umarım; önce dolmuşların arkasında kalır isimleri sonra siktir olup giderler futboldan.
futbolu sadece holiganlık olarak gören kavgacı, küfürcü nerede duracaklarını bilmeyen bir grup. bizim taraftar grubunun yakınından bile geçemezler her türlü konuda.
çoğunluğu yazık la kimin çocuğuysa diye nitelenecek bir takımın taraftarıdır.
amigoları selim'in anadolu ajansı'na verdiği bilgilere göre haftada bir iki yardım tırı gönderiyorlarmış suriye'ye.

--alıntı--

"bursaspor'un teksas tribün lideri selim kurtulan, aa'ya yaptığı açıklamada, bursasporlu taraftarlar olarak geçmişte çeşitli sosyal sorumluluk projelerine imza attıklarını söyledi.
son dönemde özellikle suriye'ye yönelik giyecek ve yiyecek yardımında bulunduklarını anımsatan kurtulan, "bizler teksas tribünü olarak haftada bir veya iki yardım tırını suriye'ye gönderiyoruz.''

--alıntı--
ziraat türkiye kupasında 3-0 kazanarak gruplara kaldıkları yomraspor maçında bilal kısa yı uzun uzun ıslıklayan taraftardır.
spor toto süper lig'in 14. haftasında, 10 aralık'ta saat 19.00'da oynanacak beşiktaş-bursaspor müsabakasında 1900 adetinin gelmesine izin çıkan taraftar topluluğu.
bizim yüzümüzden kendilerini bişe sanmaya başlamış ve beşiktaş ile aynı cümle içinde dahi kullanılamayacak orta sınıf takım taraftarları. sahip oldukları tek şampiyonluk bile bizim hediyemizdir unutmasınlar.
  • /
  • 7