candice swanepoel

benle yaşıt victoria's secret meleklerindenmiş. güzellikten payını alamamış benca. zaten bitpazarında da keşfedilmiş. tek güzel yanı vücut olçüleridir. 1.75 boy 55 kilo ve en önemlileri 38 numara ayakkabı numarasıyla 84/69/87 ölçüleri alkışı hak ediyor. ayakta alkışlıyorum şu an. ceketim de ilikli belli olmasın diye.
güney afrikalı model. güney afrika'nın kwazulu-natal ilinin mooi river kasabasında hollanda kökenli afrikaner bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. candice swanepoel, 15 yaşındayken durban'daki bir bit pazarında keşfedildi. 16 yaşına geldiğinde bir günlük çalışmadan 5.000 avro kazanır oldu.
ekim 2005'te vogue dergisinin yunanistan sürümüne kapak oldu. modellik kariyerinde hızla yükselen candice swanepoel, pek çok reklamda ve moda çekiminde modellik yaptı. 2007 ve 2008 yıllarında victoria's secret moda şovlarında podyuma çıkan model, diğer birçok moda şovunda da görev yaptı.2013 yılında victoria's secret fantasy bra'yı taşıdı. zeki triko 2010 yaz mayo kataloğu çekimlerinde de modellik yapmıştır. türkiye'de bir gazlı içecek reklamında oynamıştır.
brighton'da bir yelken firmasi reklam cekimleri esnasinda tanisma firsati bulmustum kendisiyle. oldukca mutevazi ve caliskan bir kadin. parayi cok seviyor izlenimine kapildim. lakin kendi class'ina gore cok daha dusuk butceli projelerde rol almasi da bunu destekliyor.