caner erkin

  • /
  • 11
tahkim kurulunun 6 maçlık cezasını onadığı futbolcu. 2 ay yatış miss.
dışarıya her ne kadar çok fazla belli etmesekte caner hala bizim için tam anlamıyla bir beşiktaş futbolcusu değil.karakterine bayağı bayağı bir çeki düzen vermesi gerekiyor.o olmadıktan sonra bir maçta 3 gol atıp 4 asist yapması da pek kıymetli olmuyor açıkçası.bu en son verilen cezadan sonraki ilk maçı çok merak ediyorum.
takımla birlikte antremanlara çıkmaya başlayan sol bek
beşiktaş futbol takımında oynayıp da nefret ettiğim tek isim. ne oynadığı top düzgün, ne karakteri düzgün, ne de hal hareket tavırları. tam bir facia.
beşiktaş'ta görmek istemediğim oyuncu. her maç sarı kartı var, takımı eksik bırakmasın diye diken üstünde maç izliyoruz sayesinde.akıllanma diye bir şey yok. faydasından çok takıma zararı var. bıktırdı gerçekten.
hem kötü topçu, hem formsuz hem de ahlaksız. beşiktaş'a yakışmayan bir tip. yıldırım demirören'den daha çok bu sarı civcivden nefret ediyorum.

1-) malum şahıs
2-) fatih terim
3-) bu sarı kafa
4-) tüpçü
kesinlikle sol bek oynayacak defansif oyun bilgisi yok bu adamda. dün 3 kere ofsaytı bozdu, sonuncusu malum gol oldu.
#455809 beni yanıltmayan karaktersiz. sezon sonu patates lens ile beraber siktir edilmesi gereken oyuncu.

not: ezik fiko yeter, fenerden topçu alma artık.
çirkef reyizdir biraz, severim.bizim takım eskiden minnoş kaynıyordu derbilerde döve döve öldürüyorlardı oyuncularımızı hatta bazen küçük maçlarda bile.takımda caner gibi atarlı adamlar olunca o tarz işler zorlaşıyor.

kalitesiz bir oyuncuda değil zaten gayet katkı veriyor.en azından 3 yıl daha bizde kalmasını isterim.
19 nisan 2018 fenerbahçe beşiktaş maçı'nda quaresma'ya eline ne geçerse atan fenerbahçe seyircisini sakinleştirmeye giden deli fişek. turun kapısını tolga'ya yaptığı bu asistle araladı.*
  • /
  • 11