çankaya köşkündeki davete jaguar marka arabayla gelen öğrenci

dışarıda bir dünya öğrenci arkadaşı dövülüp, ankara soğuğunda ıslatılırken, çankaya köşküne giriş kapısından alınan öğrencidir. üniversitenin temsil zorunluluklarına uyarak ilgili seçimlere katılan, efendi öğrenci olarak hocalarının lafını dinleyen öğrenci konseyi başkanlarından sadece biridir. dışarıda kalan öğrencilerden daha öğrnci olduğunu söylememe gerek yok sanırım
kendisi bilkent üniversitesi temsilcisi olarak davet edilmiştir.arabasını demek istemiyorum jaguarını çankaya köşküne değil dışarıya park etmiş daha sonra bir taksiye binerek köşke gitmiş.
dışarıda eylem yapan öğrencilerin bilkentli olduğunu hiç mi hiç sanmıyorum neden özel bir üniversiteden öğrenci temsilcisi çağrılmıştır anlamak mümkün değil.
ya burjuvazinin ya da cemaatin temsilcisi olarak köşke çağrılmış öğrencidir.halkımızın cumhurbaşkanının kendisiyle ne görüştüğünü hakikaten merak etmekteyiz zira benzin zamlarından veya harçların yüksekliğinden,bu öğrencinin bir şikayeti olmamalıdır.
zaten eylemlere karışmış öğrencilerle cumhurbaşkanımız muhatap olmamıştır,vekili başka bir salonda görüşmüştür.*
eğer bu ülkede para ile üniversite okunuyorsa, dersler para ile geçiliyorsa, şaşırılmayacak durum. hee buna ses çıkarmayıp buna ses çıkarılıyorsa o da ayrı durum. sonuçta ayrım yok hepsi üniversiteli. (bkz: bir ayşekadın uzatırmısınız öğrenci)