cem toker

liberal demokrat parti başkanı.

https://www.youtube.com/watch?v=uywfosefbdy
"adamlar çalıyor ama çalışıyor demek, bizim kız kötü yola düştü ama eve iyi para getiriyor demek gibidir" cümlesinin sahibi adamdır. insanlar böyle adamları dinleyince "seçim barajı" dene ucubeyi daha iyi anlıyor işte.
efsane bir konuşma yapmıştır.

https://www.youtube.com/watch?v=cs7vvwofch4&feature=youtu.be
1 kasım 2015 genel seçimleri 1. trt propaganda konuşması;

https://www.youtube.com/watch?v=bztti60vwaq
1 kasım seçimleri sonrası şöyle bir analizi var;

http://www.izlesene.com/video/cem-toker-milli-iradeye-saygi-duymuyorum/8960420?utm_source=player&utm_medium=referral&utm_campaign=player_clicktag_alkislar_facebook
fikret orman'a çok sağlam yerleştiren beşiktaşlı liberal demokrat parti başkanı.

https://twitter.com/tokcem/status/719179921533374464
https://twitter.com/tokcem/status/719183517666713600

--alıntı--

fikret orman bey "isterseniz bundan sonra beşiktaş'a karakartal değil, akkartal diyelim" diye teklif sunun saray erkanına; hoşlarına gider.
beşiktaş'ı beşiktaş yapan şeref bey'i, baba hakkı'yı ve diğerlerini bir kez olsun anmayıp, en az 10 kez siyasetçiye minnet sunan kulüp başkanı.

--alıntı--
--alıntı--

avrupa şampiyonasını trt'den bedava izlediğini sananlardansanız, büyük olasılıkla akp seçmenisinizdir...

--alıntı--
--alıntı--

dün darbeyi önleyen demokrasi aşığı kitleleri, eğer akp bir gün seçim kaybederse, gecesinde sela/ezan sesleriyle tekrar sokaklarda göreceğiz.

kışlanın siyasete girmesine karşı olduğumuz kadar, ibadethanenin de siyasete girmesine karşı değilsek, demokrasi martavalı olmayalım...

--alıntı--
--alıntı--

dolar niye mi 3.60?
ülkeyi yönetenlere anayasayı fırlatıp hatırlatmak mı daha maliyetlidir, ortada fırlatılacak anayasa bırakmamak mı?

--alıntı--
ldp`nin 8. olağan kongresinde görevini gültekin tırpancı'ya devreden siyasetçi.
ldp genel başkanlığını bırakma gerekçesini ‘basın ve ifade özgürlüğünün, yargı bağımsızlığının, hür seçimlerin rafa kalktığı ülkede siyasi mücadele çaresizliği ve yorgunluğu’ olarak açıklayan kişi
partiye karabasan gibi çöken şahsiyetsiz. önce muhalifleri yok etti, sonrasında kongreyi zamanında yaptırmadı. ardından yargıtay sadece 2 teşkilatı olduğu için ldp seçim yapamaz kararı aldı partiyi devretti. kıçımın liberali.
seçimlerde düşük oy almalarının sebebini akp propagandistleri rasim ozan kütahyalı ve eşi nagehan alçı’ya bağlayan siyasetçi. sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, kütahyalı ve alçı’nın kendilerini “liberal” olarak tanıtmalarını eleştiren cem toker, “aziz yıldırım ne kadar gs'li ise, bu arkadaşlar da o kadar liberaldir” diyerek tepki gösterdi.
kıçımın liberali. bu adamın içinde bir rte var. partiyi bin bir bahane ile seçime sokmayıp çapsız birine bıraktı ve köşesine çekildi; zamanı gelince alması kolay olsun diye. oysaki ldp genel başkanlığı tarık beyhan'ın hakkı idi.