cenk tosun

  • /
  • 26
beşiktaş formasıyla güzel işler yaparak, premier lig macerasına yelken açan eski futbolcumuz. açıkçası şu var bende hiç bir zaman bu çocuğa birinci forvetimiz gözüyle bakamadık, mustafa pektemek gibi antipatik değildi ama demba ba, gomez gibi isimlerin olduğu kadroda da sahada görmek bizi mutlu etmiyordu. ama cenk çalıştı sürekli çalıştı, millet tatil yaptı o çalıştı, ve çalışmalarının karşılığını aldı. bugün takımızdan ayrıldığı için gerçekten üzülüyorum ama bir yandan da gurur duyuyorum. everton inşallah sadece bir basamaktır senin için, daha büyük takımlara da gidersin inşallah.
https://www.flickr.com/photos/144647254@N03/sets/72157691380930794/with/38939317404/

evertonda ilk idmanına çıkmış tosun paşamız. yolun açık vurduğun gol olsun.
13 ocak 2018 tottenham hotspur-everton maçı'nda ilk 11 başlayacağını tahmin ettiğim oyuncumuz. ilk maç vitrin açısından önemli ancak tottenham çok formda beklentileri yüksek tutmamak lazım.
everton ile ilk maçında* giyeceği forması görücüye çıkan striker. vurduğun gol olsun tosun paşa.
gollerini sıralamaya başlamıştır. bugün oynanan stoke city - everton maçında 2 gol attı.
transferi sirasinda yeni kulubune kendisini kotuleyen fetocu orospu evladinin sinirden kendisini sikip sikmedigini merak ettiren eski futbolcumuz.

boyle devam edip daha ust seviye takimlara gitmesini umuyoruz. allah sakatlik vermesin. yolu acik olsun.
18 mart 2018 medipol başakşehir beşiktaş maçında beşiktaş'ı yalnız bırakmayarak tribünlerde yerini alan everton futbolcusu.
dün tribünde değil de sahada olsaydı sonucun çok daha farklı olacağına inandığım futbolcu. geldiği yeri kesinlikle hak ediyor, yolu bahtı açık olsun gönüllerin tosun paşası.
everton futbolcusu bir beşiktaşlı, bir taraftan çok başarılı olmasını gönülden isterken diğer yandan ulan olmasın da bize geri dönsün demek istediğimiz kişi
her takımda olması gereken takıma karakter katan profesyonel futbolcu
satılmasaydı eminim ki formsuz negredo yerine oynayacak ve gollerini sıralamaya devam edecekti. belki de şuan farklı şeyler konuşuyor olurduk. şampyionluk yolunda çok önemli bir oyuncu mu yoksa 22 milyon mu sorusunun cevabı yönetim için 22 milyon idi. yazık oldu.
  • /
  • 26