çin işkencesi

çinlilerin kendilerine has, psikopatlık derecesini fazlasıyla aşmış, olayı saplantı haline getirmiş oldukları işkence tekniklerini genel olarak belirtmeye yarayan deyim. tırnak çekmek, tırnak arasına çivi sokmak, kazığa oturtmak, damaklardan ve dudak içlerinden iğne geçirmek, elleri ve kolları tuhaf şekillerde bağlayıp tavana asmak, kızgın demirlerle en hassas derilerin olduğu bölgeleri dağlamak gibi insanlık dışı yöntemlerdir. vb. gibi örnekler verilebilir. türklerinde kendilerine has işkence teknikleri vardır. hangimiz hortum süleyman ve hortumunu bilmiyoruz ki?

örnek olarak bir çin işkencesi. sonuna kadar izlediğinizde ( yatmadan önce izlemenizi şiddetle tavsiye ederim) etkisini mutlaka gösterir: (http://kisalink.com/50c9e22/)
genelde uzun ve sancılı ölümlerle sonuçlanan işkence türü. yöntemlerinden biri de şöyledir; saçlar tamamen kazınır, ve kurbanın başına hava almayacak şekilde bir şey yapıştırılır (bone gibi). kurban kendi haline bırakılır. aradan geçen zamanla, kurbanın istemsizce çıkan saçları hayatına mal olur.
yüksek dozda fener'e ve fenerli'ye maruz kalmak.
tabata, nobre, holosko, aurelio dörtlüsünü aynı takımda oynarken izlemek....