çocuk pornosu

böyle bir piyasanın olması, o cd leri alanların ve satanların asılmasından gayrı çözüm bulunamıyacağına inandığım durum.
bebeğe tecavüz edenlerin olduğu bir ortamda idam geri gelmelidir. *
insanlıktan afaroz edebilme gibi bir durum olsaydı "insan" sıfatının alınması gerekirdi hoş hayvanlar da kabullenmez bu yaratıkları..en iyisi idam edilmelilerdir..bir de ödenen vergiyle bu sapıkları mı beslicez...
insanın ne kadar aşağılık bir yaratık olabileceğini kanıtlayan iğrençlik.
adam öldürmek kadar aşağılık olan durum.
adam öldürmekten daha aşağılık olan durum.
adam öldürmeye neden olacak olan durum.
adamı komalık etmekle öldürmek arasında bırakmaktan daha aşağılık olan durum.
basliginda bolca kufur yiyecegim, daha once izlemeyi aklimin ucundan gecirmedigim ve hic denk gelmedigim icin bir fikrim olmayan olay. fakat her yorumu okuyup herkese saygi duyuyor olsam da yaş olarak bakamıyorum ben olaya. kac yasinda oldugu, fiziksel ozellikleri ve zihinseli uygunsa benim en sevdigim seydir ki bu. yani cocuk denemeyecek kucukler seks her zaman ilgi cekici ve benzersiz bir istektir. kastim 14 yasindaysa 1.80 boyunda ve yasitlariyla kumdan kale yapmaktan sikilmis olan, ne bileyim. tecavuz cok farkli boyut. benm anlatmaya calistigim cok farkli boyut. zaten dediklerim sadece yabancilar ve yabancilasmis turkler icin gecerli. son zamanlarin moda kelimesiyle soylemek gerekirse, 25 yasindaki kezbanla sevismektense 13-14 yasinda akli basinda ve istekli biriyle sevismek daha cazip. bunu istemek de her insanin dogal hakki. belki sozlugun gunah kecisi ilan edilirim belki ucurulurum bile ama bu insan dogasinda oldugu gercegini degistirmeyecek. ve sirf ahlakli bir insan olmak icin bana sovecek olan kardesim, bir ara kendine gelince bunu tekrar oku.
deep web denen yerde bolca bulunduğu iddia edilen sapkınca bir şey. bir tık üstü, srpski film ile lugatımıza girmiş olan newborn porn'dur.