cübbeli ahmet hoca

fuhuş çetesi kurmakla suçlanan ve tutuklu yargılanan sözümona dini lider..müridleri ise cezaevi önünde şovlar, eylemler yapmaktadır.işin ilginç tarafı ise fuhuş için seçtiği bayanları islam ülkelerinden seçmesi..zina yaparken bile müslüman seçiyor, ne büyük bir inanç önderi!
(bkz: cübbeli harikalar kumpanyası)
http://www.bobiler.org/cuppeli_harikalar_kumpanyasi_m226293n
dünya üzerinde ölürse üzülmem dediğim belki de tek insandır. yüzünden şerefsizlik akandır.
hocamız bir gün derki adamın teki ölmüştür camide sorarlar nasıl bilirsiniz diye hocada cemate itafen vede onlara sözcülük yapmak için ölü için şöyle der: gençken işi vardı yaşlıyken çişim vardı gelmediki görelim diyen zati muhterem:) geçmiş olsun cübbeli:)
hakkıncaki "yurt dışından kadın getirip fuhuş yaptırıyor" iddialarını yalanlayan bunu da yeminleriyle destekleyen hoca efendi. yargının hakkında vereceği kararı merakla bekliyorum.
hitabet sanatı konusunda aşmış kişi. bu adam konuşmasını gerçekten çok iyi biliyor. dini konuları mizahlı bir şekilde anlatabilmek her babayiğidin harcı değildir.

son zamanda patlayan fuhuş konusuna gelince yapıp yapmamıştır orası kendi sorunu valla. günahını biz çekecek değiliz. hem çoktan çıkmıştı cübbelinin malum kasedi... yeni bir gelişme değil, şimdi sadece sayısı 300'e vurduğunu iddia ediyorlar kasetlerin**
300 civarında seks kasedi olduğu iddia edilen adam.

porno izlemek caiz olmadığı için, kendi arşivini kendi yaratmak istemiştir belki de.
biz bilemeyiz orasını.
uzun zamandır hepimizin fişlendiği gerçeğini bir kez daha ortaya koyan adam. mevcut güç odakları ile arası iyiyiken, yoluna taş koyan olmamıştır. yönettiği topluluk ne zaman cemaat savaşlarında saf olmaya başladı, tak diye kasetleri düştü ortalığa.
siyasi görüşlerini ne kadar beğenmesem de bu adam anlatılanları yapdığına inanmıyorum gülen cemaatiyle ters düştüğü için bu adamı almışlardır içeri.
tehdit, şantaj ve fuhuşa aracılık suçlamalarıyla tutuklanan din adamı.

içiciyim diyip de kurtulan başbakanın yeğenini örnek alıp sikiciyim diyerek kurtulabilir.
an itibarı ile hakkında tahliye kararı çıkan din adamı.
insanların zayıf yönünden (dini yönden) aklını karıştıran ve bilinç altına yanlış şeyler sokan şahıs.
an itibariyle telegol'ün canlı yayın konuğudur.
hem cübbeli, hem de hocadır, konuşmayı pek seven kişilik..

bir diyaloğunda cehenneme gitmek çok pahalı, karı kız para, içki para, sigara para, hep para... diyerek cehenneme girmenin zorluğundan bahsetmiştir.
gerçek adı ahmet mahmut ünlü'dür.
aziz yıldırım'ın volta arkadaşı. samimiyetlri halen devam ediyor.
http://skorer.milliyet.com.tr/aziz-yildirim-cubbeli-ahmet/-/detay/1746717/default.htm
içeri girmesine sebep olan lafları ektedir.

http://www.youtube.com/watch?v=ivqhoukugzk&feature=share
  • /
  • 2