daniel opare

  • /
  • 6
spoiler--

dünkü maçta sağ arka adalesinde ağrı hisseden ve oyundan çıkan futbolcumuz daniel opare’nin acıbadem fulya hastanesi’nde mr’ı çekildi ve oyuncumuzun mr’ı temiz çıktı.

spoiler--

spoiler--

ganalı oyuncunun satın alma opsiyonu 2,5 milyon euro karşılığında siyah beyazlılarda bulunurken afrika basınında yer alan haberde beşiktaş'ın henüz bir girişimde bulunmadığı ve fenerbahçe'nin 4,5 milyon euro teklif karşılığında porto ile bağlantıya geçtiği yazıldı.

spoiler--

afrika basınının pazarlamasını üstlendiği futbolcu. 4,5 milyon avro kaç para yapıyor biliyorlar mı acaba?
benim gözümde bonservis bedeli maksimum 750 bin euro olan oyuncu.tutarsa kar ederiz tutmazsa bişey kaybetmeyiz.ne çıkacağı belli olmayan adama 4.5 milyon euro da verilmez 2.5 da verilmez.sadece liverpool maçlarından ilkinde iyi oynamış bir oyuncu, geri kalan maçlarda pek göremedik.
formayı en çok hak eden oyuncuların başında gelmesine rağmen, sahada sürünen yeteneksiz motta'ya tercih edilmeyen genç yetenek.

not: 3 hafta kalmış hiç olmazsa oynat da bakalım iş yapar mı yapmaz mı? ama nerede idefiksli hırvat rezil mottacığından vazgeçemez.
umarım galatasaray maçında serdar'ın yerine oynar. geçen yıl deplasmanda'ki erciyes maçında yasin, serdar'ı ciddi şekilde zorlamış, üzerine de 1 gol atıp 1 de penaltı aldırmıştı. hızıyla yasin'i rahatlıkla egale edebilir. tabii ki yabancı sınırı da göz önüne alındığında zor görünüyor, umarım uygun formül bulunur.
daha fazla görmek istediğimiz oyuncumuz. satın alıp almamaya neye göre verecekler. antrenman notlarına göre mi?
bir kaç maçta şahsım adına anladım ki iyi bir kumaşı var. sürekliliği de bu noktada çok önemli.
(bkz: 24 mayıs 2015 galatasaray beşiktaş maçı) nda oynadığı oyunla, kalma ihtimalini sıfıra indiren topçu. rezil oynadı
gitme ihtimali konuşuluyor. umarım yeni teknik adam beklenir ve ona göre karar sağlanır.
ben faydalı olabileceği kanısındayım. hızlı oyuncu, sanki süreklilik kazansa patlayacak ve iyi bir rakama satabileceğiz hissi veriyor.
kesinlikle kalmasi gerekli futbolcu. adam bir kac dokunusla cok iyi olabilir. bana gore kumasi iyi amasakatlik yedek kalma yabanci kurali performansi sekteye ugratmistir.
bence kalmaması gereken.çünkü ayağındaki topla kendisini dengeli göremiyorum denge olayı çok önemli bence. ayrıca belki küçük bi problem gibi duruyor ama bu sene çoğu topu uzaklaştırayım derken ceza yayına bıraktı.oyuncu karakteri,hız bakımından ise üst seviye olduğu kesindir.serdar mı opare mi derseniz ben serdar derim.tabi sakatlığı,0 maç temposu gelişi,psikolojik travmaları derken kendisine umarım haksızlık yapmıyorumdur.
ılk geldigi gun bu adam daha kosmasini bilmiyor nasil top oynayacak demistim. cok iyi bir topcu olmasa bile serdar ile forma mucadelesi isimize yarar. ama serdarin kardesi serkan kurtulus var kesinlikle abisinden daha yetenekli bence goz onunde bulundurulmali.
sadece yeteri kadar göremediğimizi düşünüyorum. şenol hocayla da birlikte bir kaç maç sonra iyice ayyuka çıkar.
takımda kalsa bence faydalı olurdu. yeni sezonda bundesliga ekiplerinden agusburg'da forma giyecekmiş.
beşiktaş'ın yok yere bıraktığı topçu. hilbert gibi hücuma muazzam katkı veren, ciğersiz bir kardeşimizdi. yazık oldu.
en son dilenilmesi gereken isimlerin başında gelen futbolcu bana kalırsa. geçen sene sırf ts maçında 2 kere bomba uzaklaştırır gibi kendi ceza sahamıza top uzaklaştırışı,gs maçındaki rezilliği tamamen temel bilgilerden eksik oluşundan kaynaklı. tek özelliği hızı ve yüreğiydi,güzel bi liverpool maçı yaşattı ve gitti. bu kadar dengesiz,savruk futbolcularla bir yere varılabileceğini sanmıyorum,andreas beck'in uyum sürecindeki hali dahi cebinden çıkarır bu tarz topçuları.
andreas beck'in 2 gömlek altı serdar kurtuluş'un 1 gömlek üstü sağ bek.
beşiktaş'ın salaklık yaparak bıraktığı topçu.

bu adamla sözleşme imzalamadığımız zaman kendi kendime ''heralde dünya çapında, yetenekli, çok faydalı birisini düşünüyorlar'' demiştim; andreas beck geldi. kendisi serdar'dan da, beck'ten de iyi. hücuma çok destek veriyordu. ismail ile uyumlu bir şekilde ofansa güzel katkı verirlerdi. yok yere bıraktık adamı.
transfer olduğu augsburg'da tek maç bile oynamadı. kas sakatlığı onun beşini bırakmıyor, sanırım genç yaşta emekli olacak. sakatlıklardan yakasını kurtarabilseydi, çok değişik yerlerde olabilirdi.
  • /
  • 6