daniel opare

  • /
  • 6
geçen sene istanbuldaki liverpool maçı dışında oynadığı futbolu zerre kadar beğenmediğim kiralık bekimiz. teknik olarak, pozisyon alma olarak pek de beşiktaşta oynayacak birisi değildir kendisi. diğer beklerden artısı hızlı olması ileri çıkıp geriye koşması. onun dışında bir artısı yoktur.

hele bir de yaptığı ortalar dağlara taşlara gittikten sonra iki elini birbirine vurup nasıl olur dermiş gibi duruşu vardı ya. ortalarının hemen hepsi öyleydi be.
beşiktaş'ta yeteri kadar şans bulamadığını düşünüyorum.
performansı için bir şey söylemek mümkün değil ama kötü değildi sanki.
hatta bir röpörtajda; beşiktaş için ölürüm falan demişti aptal şey.
yönetimin risk almaktan vazgeçtiği futbolcu.

demba ba ve mario gomez sakatlık riskleri olan futbolculardı risk aldık tuttu. opera çok iyi bir sağ bek ve yönetimde bunu biliyor. eğer sakatlığı ile ilgili sıkıntı olmasaydı bizim yönetim asla kaçırmazdı bu futbolcuyu.
keşke kalsaydı dediğim adamdır. ondaki potansiyel kinetiğe dönmeye çok müsaitti. ismail'i, tolga'yı adam eden şenol güneş bu adamı uçururdu.
andreas beck'in yedeği olarak kulübede oturup, serdar'dan daha fazla tercih sebebi olabilip katkı koyabileceğini düşündüğüm hücum beki.
bundesliga ekiplerinden augsburg'da kariyerine devam eden sağ bek. ancak premier league ekiplerinden kendisini transfer etmek isteyenler var.

http://www.dailymail.co.uk/sport/article-5140189/Everton-West-Ham-Swansea-fight-Daniel-Opare.html
kulübümüzle adı ciddi ciddi anılmaya başlayan eski sağ bekimiz.
  • /
  • 6