daniel opare

formayı en çok hak eden oyuncuların başında gelmesine rağmen, sahada sürünen yeteneksiz motta'ya tercih edilmeyen genç yetenek.

not: 3 hafta kalmış hiç olmazsa oynat da bakalım iş yapar mı yapmaz mı? ama nerede idefiksli hırvat rezil mottacığından vazgeçemez.
kim lan bu daniel? dediğim sağ bekmiş! tanıyanlar tanımayanlar için niye bilgi vermez ki diye de düşürtür ayrıca!
porto'nun rezerv takımındaki yedeğin yedeği.

bunu alana kadar adam gibi bir ön libero alsaydık da bu seneyi sağ bekte atiba-serdar değişseydik daha iyi değilmiydi ?
ılk geldigi gun bu adam daha kosmasini bilmiyor nasil top oynayacak demistim. cok iyi bir topcu olmasa bile serdar ile forma mucadelesi isimize yarar. ama serdarin kardesi serkan kurtulus var kesinlikle abisinden daha yetenekli bence goz onunde bulundurulmali.
beşiktaş'ın yok yere bıraktığı topçu. hilbert gibi hücuma muazzam katkı veren, ciğersiz bir kardeşimizdi. yazık oldu.
beşiktaş'ın salaklık yaparak bıraktığı topçu.

bu adamla sözleşme imzalamadığımız zaman kendi kendime ''heralde dünya çapında, yetenekli, çok faydalı birisini düşünüyorlar'' demiştim; andreas beck geldi. kendisi serdar'dan da, beck'ten de iyi. hücuma çok destek veriyordu. ismail ile uyumlu bir şekilde ofansa güzel katkı verirlerdi. yok yere bıraktık adamı.
transfer olduğu augsburg'da tek maç bile oynamadı. kas sakatlığı onun beşini bırakmıyor, sanırım genç yaşta emekli olacak. sakatlıklardan yakasını kurtarabilseydi, çok değişik yerlerde olabilirdi.