david ospina

yanlış hatırlamıyorsam lille osc kalesini koruyan kolombiyalı file bekçisi. önemli bir bonservis bedeli talep edilecektir. recep çetin'in kendisi görüşmeye giderse ciddi bir indirim sağlanabilir.*

edit: yanlış hatırlamışım. nice forması giymektedir.
---------------alıntı---------------
ospina’nın benden daha iyi olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. en büyük artısı hava topu hakimiyeti. sert gelen şutlarda da oldukça başarılı. ayrıca çok sorunsuz bir oyuncu. beşiktaş’ın kalesini uzun yıllar koruyup, kollayabilir. kolombiya milli takımı’nda da oynadığı için büyük tecrübe sahibi. ona birçok kulüpten teklif var. ben kendisiyle konuşup beşiktaş’ı tercih etmesini söyledim. ospina da beşiktaş’a olumlu bakıyor
---------------alıntı---------------

imza; oscar cordoba
sırf oscar cordoba referansıyla bile heyecanlandırmış kaleci. ha bu arada oscar abi seni çok özledim.*
kaleye kolombiyalı alarak 100. yıl ruhu canlandırılmaya çalışılıyor bence. cenk'in yerine yeni bir kaleci belki saçma bir adım olabilir ama bakalım.
resmi facebook ve twitter sayfalarında beşiktaşla ilgili yazılarını gördüğümüz kaleci.
hatta şöyle demiş; ahora aprender turco!!! (türkçe öğreniyorum!)
bu da twitter hesabı; https://twitter.com/davidosp1na

bu adam genç, iyi reflekslere sahip ama en önemlisi topu oyuna harika bir şekilde sokabiliyor. bu da beşiktaş'ın oscar cordoba'dan beri bulamadığı bir nitelik. türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi kalecilerinden rüştü reçber'in bile topu sürekli taca attığını düşünürsek kendisi rahatlıkla orta sahada oynayacak yeteneğe sahip bu konuda.

http://tinyurl.com/32tzluf
degajlara dikkat,adam tam bir çılgın.

ha bir de 'madem çok iyi kaleciydi neden diğer ülke takımlarını geçtim, marseille, lyon gibi takımlar almadı?' diyenler var. e kardeşim lyon'un kalecisi hugo lloris, marsilya'nın steve mandanda , psg'nin salvatore sirigu, e zaten diğer takımların da ekonomik durumu aman aman değil. ha bir de guillermo ochoa örneği var. adam fifa'nın kapağında yer aldı, meksika milli takım kalesini koruyor yıllardır, herkes iyi kaleci olduğunu biliyor ama kimse almadı da fransa'nın vasat takımı ajaccio aldı.

son olarak kendisinin referansının oscar cordoba olduğunu belirtelim. bu bile yeter. ben cordoba'nın önerdiği kaleciyi gözüm kapalı alırım arkadaş.

beşiktaş'a yararlı olması dileğiyle, kendisi çok sempatik bir adam ayrıca, bol bol ispanyolca twit atarım artık kendisine.

edit: porto'da oynayan kolombiyalı forvet james rodriguez 'david'in twitter hesabı yok' mealinden bir twit atmış, hesap kapanmış durumda. beşiktaş yöneticileri fransa'ya gitmiş ama bir sitede lyon'un kendisiyle ilgilendiği söyleniyor.bu ancak lloris giderse gerçekleşir ama bekleyip görelim, keyfim kaçtı şuan.

edit2: resmi facebook sayfası bu ama; http://www.facebook.com/pages/david-ospina/189093542847 'ahora aprender turco' yazmış adam ya daha ne?!

edit3: facebook sayfasında resmi twitterım diye silinen hesabı paylaşmış ama, o zaman resmi sayfa değil. e skicem ya geliyorsa gelsin bu adam.
según france football, el portero #colombiano david ospina, se va del niza. su futuro está entre lyon y besiktas.

(france football'a göre kolombiyalı kaleci david ospina nice'den ayrılıyor. geleceği lyon ve beşiktaş arasında.)
(b: hugo lloris) için arsenal'in yaptığı ilk teklif olympique lyonnais tarafından reddedilmiş olup; sonraki görüşmelerde anlaşma sağlandığı takdirde beşiktaş'ın alabilmesi için şartları bayağı bir zorlaması gerekecek kolombiyalı file bekçisi. zira bu transferde oldukça ciddi bir rakiple karşı karşıya gelecek.
hakan gündoğardan an itibariyle, avusturyadan gelen haberlere göre; yarın itibariyle son transfer görüşmesini yapacağımız kaleci. her şey yarına netleşecek
hakkındaki bilgi kirliliğinin devam ettiği kaleci. az önce ntvspor beşiktaş muhabiri (b: hakan gündoğar')ın tamer kıran'ın ağzından aktardığı bilgiye göre kendisi ve kulübü ile yarın görüşülecek. temel problem çok fazla menajerin ortaya çıkması sonucu yaşanan kafa karışıklığı. hepsi değişik rakamlara ospina'nın bonservisini alabileceğini söylüyor. kıran'ın ifadesine göre en geç ayın 16'sından sonra yeni kaleci kampa katılacak. en iyisi biraz daha beklemek.
kartalbakısı.com adlı haber sitesinin haberine göre her konuda anlaştığımız kolombiya li kaleci

yorum yapmaktan kaçınıyorum çünkü hiç izlemedim hiç bir futbolcu için de 2 dakikalık video ile yorum yapmam ama cordoba önerdiyse vardır bi bildiği imza atılmadan da hiçbirşey kesin sayılmaz

umarım hayırlısı olur. ama birşey varki sevimli bir birey beşiktaş taraftarı benimser bu adamı.
futbol takımının avusturya kampına çağırılmış ve sabah spor'un haberine göre transferi de bugün bitecek olan kaleci.


(g: link=sabah.com.tr/sabahspor/besiktas/2012/07/10/ospinada-son-tango)
gelmeden kanımın ısındığı oyuncu. tıpkı ralf rangnick gibi. inşallah sonları aynı olmaz.
http://www.kartalbakisi.com/futbol/ospina-yakin-zamanda-imzayi-atacak-h12534.html
http://www.ligtv.com.tr/haber/ospina-fiyat-artirdi
transferini bitiremediğimiz kaleci. istemiştim ama olmadı;

#213472
http://tinyurl.com/bl4p5he

http://tinyurl.com/brm2yoa
önerilen rakamı kabul etmediği takdirde gelmesine sıcak bakmadığım kaleci.

he de ulan namıssız haydi. bak geldi geliyor başkası.*
  • /
  • 5