demba ba

  • /
  • 33
beşiktaş için sarhoş olunduğunda aranan eski sevgili gibidir.
cyle larin'in takıma katılmasının ardından kendisini de aramızda göreceğimizi düşündüğüm kara boğa.
göztepe ile transfer görüşmeleri yapan forvet.
bonservisli 1 yaş büyük vagner love yerine daha genç demba ba daha klas bir tercihtir.*
göztepe ile anlaştığı şeklinde haberler çıkan futbolcu.

"başkan vekili talat papatya, senegalli futbolcuyla prensipte anlaşma sağladıklarını belirterek, "demba ba bugün kayserispor ile bornova stadı'nda oynayacağımız maçı izleyecek. ardından fransa'ya gidip, salı de günü izmir'e gelecek. kendisiyle salı günü sözleşme imzalamayı planlıyoruz" dedi.
göztepe ile anlaşması durumunda tamer hoca'nın elini ciddi derecede güçlenecek. iyi bir hücum hattına sahip olmalarına rağmen, kilidi çözmekte oldukça zorlanıyorlar.
ba göztepe için büyük bir oyuncu.
2017-2018 sezonu sonuna kadar göztepe forması giyecek olan forvet.
göztepe`de başarılı olur dediğim futbolcu.

"göztepe'nin çin ekibi shanghai shenhua takımından sezon sonuna kadar kadrosuna dahil ettiği demba ba, tercihini yine türkiye'den yana kullandı."
göztepe'de gollerine devam eden reis.
bedava demba ba almayıp kendimize hem 3,2 milyon euro hem vagner love gibi çöpü kaktırdık. ah ulan fikret orman sen nasıl düşersin böyle tongaya. bildiğin skandal.
11 mart 2018 goztepe antalyaspor macinda golunu yine atmis forvet.

lan kulubu boylesine taniyan ve seven bir futbolcu dururken love denen kazmaya o kadar para gomduk ya kafami duvardan duvara vurasim geliyor.
göztepe ile çok başarılı işler yapmaktadır, bizle oynayacakları maç hariç tüm maçlarında en az 2 gol atmasını diliyorum.
kesinlikle love yerine alınması gereken oyun bilgisi olarak şuanki forvetlerin hepsinden iyi oyuncu
son maçlarına bakıldığında elimizdeki forvetlerden daha faydalı olacağı net şekilde ortadadır.sene sonunda elimizdeki forvetleri satabilirsek 2. forvet olarak kadroda bulunmasında fayda olduğunu düşünüyorum.
  • /
  • 33