demet akalın

ilk çıktığında tiksindiğim fakat daha sonra yaptığı pop tarzı şarkılarla beğenimi kazanan, at gibi kadın tabirine uyan şarkıcı
topuklu giyince sarılsam ancak kuşmasına gelirim dediğim hatun
sesi canlı duyduklarım arasında ki en çirkin olan şarkıcı. kesinlikle canlı dinleme sözlük
'bebekte 3-5 tur atarım sözünü çağrıştıran dinlemeyeceğim kişilik.
cumartesi günü istinye park'ta gördüğüm hatun. boy kavak ağacı kıvamında, fizik atlara taş çıkarır, yüz berbat, tavırlar çingene havasında.
eskişehir maçında kapalı alt tribününde beşiktaşımı destekleyen insan.
canlı performansı, stüdyo kayıtlarına bin basan sanatçı ayrıca sahnesi de mükemmel, en son bir üniversitenin pusula şenliklerinde dinleme fırsatım olmuştu tarzım olmamasına rağmen kendisine hayran oldum, he bir de unutmadan beşiktaşlı.
beşiktaşlı olması dışında pek sevmediğim şarkıcı kadın. tamam taş olabilir, ki öncedden manken/fotomodel olduğunu da çoğu kişi biliyor. ama tavırları hakikaten sonradan görme bir çingeneyi aratmıyor. canlı görmeniz gerekmez, twit lerinden bile bunu kolayca anlayabilirsiniz.
makyajsiz halleri, ucubeyi andiran sarkici. *
sahnede 4 tane izbandut gibi adamla dans ederek şarkı söyleyen, bu adamlara da zincirlerle süslemeler yapan ve kime ne tür bir mesaj verdiğini anlayamadığım şarkıcı
sözlüğümüzün şu an 210 kişi olmasını sağlayan celebrity. her ne kadar çarşı sabaha karşı konserinde sesi ile hayal kırıklığı yaşatsada beşiktaşlılığıyla gönlümüzü kazanmıştır. ayrıca da sesinde bişey yokmuş yea müzik altyapısı kötüymüş. *
magazindeki aldatıldığı haberleri doğruysa bunun hıncını albüm yaparak çıkarmasından korktuğum şahıs...ibrahim kutluay a hitaben yaptığı albümleri düşününce korkmamak elde değil...
dün sabah önder bekensir'i twitter'dan rezil eden bayan şarkıcı.
(bkz:twitter çıktı yiğitlik bozuldu)
şike soruşturması olaylarına adı karışan şarkıcı.


---------------alıntı---------------
bülent uygun ile eskişehirspor kulüp başkanı halil ünal arasındaki diyaloglarda demet akalın'ın ismi de çirkin ifadelerle yer alıyor.

"ha bizim teşkilat önceki... tamam."

(b: bülent uygun): vay imparator ne yapıyon be ya
(b: halil ünal): ... hak eden kazansın diyo
(b: b.u): he ya, imparator ne yapıyorsun
(b: h.ü): iyiyim hocaların kralı sen ne yapıyorsun
(b: b.u): demet akalın geliyormuş verecekmiş sana
(b: h.ü): kim
(b: b.u): demet akalın
(b: h.ü): demet akalın ı ne yapayım kardeş çingene çok çirkin... hiç olmaz o hiç uğraşma
(b: b.u): (gülüyor)
(b: h.ü): ... tamam mı
(b: b.u): eyvallah
---------------alıntı---------------
travmalı bir gençlik yetişmesinin büyük sebeplerinden olan popçu. türk tarihi boyunca bu kadar feci kuyruk acısı çeken başka birisi yoktur herhal. hareketli pop şarkılarının alayında bu aşk pardon kuyruk acısını üsteler.

bizim de gencecik türk kızlarımız demet akalın şarkılarıyla biyerlere gönderme yapmaya çalışır**
eski sevgiliye gönderilen şarkılar arasına (b: rota) adlı şarkısını ekleyen şarkıcı
cumhuriyet döneminin istisnasız en büyük sesi. yaptığı şarkıların hepsinin altında bir beethoven esintisi duymak mümkün. sözleri de şahane. bana göre aşkı en iyi anlatan sanatçıdır demet akalın. mozart bugün yaşasa bebek'te üç beş tur atarken arabasında demet akalın çalardı. namuslu ve üretken olmayı ben ondan öğrendim.
aşkları evlilikleri yüzünden bi türlü gündemden düşmeyen sanatçı
dinlemediğim hatta şarkılarından hiç haz almadığım ama dışarda,yolda,cafede şarkılarına maruz kaldığım bağyan şarkıcı. bu yüzden istemeden de olsa bir kaç şarkısını ezberledim diyebilirim.
  • /
  • 2