destekli sütyen

içinde bulundurduğu süngerler sayesinde, küçük memeli kadınları dış dünyaya irice göğüsleri varmış gibi tanıtmaya yarayandır. erkekler için aldatıcı, bir kadın için olmayanı oldurandır.
kullanımını desteklemediğim sütyen türüdür.
iç giyim mağazalarında en çok satılan ürün. sayesinde prim rekortmeni olacağım. *
tek elle açmaya engel olmadıkça bir sıkıntım olmayacağı sütyen
bina mı arkadaşım bu mantolama yapıyor gibi destekli destekli , dedirtip şiddetle ayıpladığım kınadığım mevzu. not: ısı problemi için kullanımlar sorun değildir.
var olduğunu gördüğüm an hüsrana uğradığım, hiç tasvip etmeyip kullanıp biz erkekleri kandıran kadınları esefle kınadığım sütyen türüdür.
türk kadının artık takmaması gerekendir...tamam kendinizi iyi hissetiriyor olabilir ama gerek yok inanın...yüzde doksanınızın büyük göğüslü olmadığını biliyoruz zaten...gerek yok bu kandırmacaya...kaldı ki yemiyoruz da artık...biz barıştık sizin ölçülerinizle...bir zahmet siz de barışın....
doğan görünümlü şahin neyse destekli sütyen de göğüs için odur.
göğsü küçük kadının can simidi. ha bir de bildiğin çelik yelek. zira destekli bölgeye kurşun girse ete ulaşamaz. **
bir çok erkek bunun farkında gibi görünür, gerçeği bilir ama yine de cazibesine kapılıp gider.
hatunun memelerinin her an ağzına girecekmiş gibi gösteren, memelere destekle beraber kanat görevi de olan uçarı model sütyendir.
destekliyecek kadar bile memesi olmayanlar için hüsrana sebebiyet veren sütyendir.

(bkz: tahta)
kendimi kandırılmış çocuk gibi hissettirendir. hayır izi falan çıksa üstüne, anlarsın. ama arkadaşlar onu da ceketle, atkıyla falan kamufle edince mağlubiyet kaçınılmaz oluyor, zevk almaya bakmak lazım.
tahta bir göğüse sahip kadını bile memeli gösteren sütyendir.
aldatıcı reklam kapsamında cezası olmalıdır. nice gençlerin ne hayalleri yerle bir oldu ,kimler bu uğurda telef oldu bilemezsiniz.