devlet bahçeli

1 kasım 2015 genel seçimleri sonrası gündemde olan politikacı. partisi büyük oy kaybı yaşadı
alparslan türkeş'in sağ koludur. ideolojik çizgisinden ayrılmadan milliyetçi hareket partisini yönetmeye devam etmektedir. bu tip partiler için oy çok önemli gibi görünse dahi, çizgisinden taviz verdiği anda tabanı bir çırpıda yok olup gider. tüm dünya siyasetinde ideolojik tutumlar yok oluyor. bahçeli sadece ülkücü görüşü korumaya çalışıyor. ister insanın ister inanmayın, bahçeli'nin vereceği en ufak taviz, mhp'nin kemik %8 ila 10 arası aldığı oyun tamamının başka bir partiye * yönelmesine sebep olacaktır. bu tip partileri yönetmek kolay değil.
isviçreli bilim adamları tarafından '' çocuklukta fazla yenen pisküvitlerin beyne olan etkileri '' konusunda incelemeye alınacak kişi.
isviçreli bilim adamları tarafından '' çocuklukta fazla yenen pisküvitlerin beyne olan etkileri '' konusunda incelemeye alınacak kişi.
ülkede yaşanan felaketlerin sorumlularından da biridir kendileri.

pasif, hitabet becerisi olmayan, seçim politikalarını eline yüzüne bulaştıran bir ihtiyardan fazlası değil asla.

akp'den chp'ye oy gitmiyor. saadet, büyük birlik gibi partiler de çok küçük oylar aldığı için insanlar oraya da yönelmiyor. akp'den kaçacakların ilk adresi mhp; fakat devlet bahçeli gibi bir beceriksiz olduğu için insanlar akp ile yola devam ediyor.

ben kendisini art niyetli buluyorum. akp ne zaman freni patlayan kamyon gibi uçuruma sürüklense el freni gibi yetişiyor imdada. ve artık başarılı olamayacağını bildiği halde çekip gitmiyor. yazık yazık!

mhp'nin başına akp'nin ve yandaş medyanın kolayca harcayamayacağı, insanlara güven veren, becerikli birisi geçmiş olsaydı bunlar olmazdı. zira o mhp %12-13 değil %20-25 arası bir netice ile seçimden ayrılırdı. bu da akp'nin oylarının %40'ın altına düşmesi olacaktı ki; tek başına akp dikdatörlüğünden ve yapılan onca zulüm, baskı ve demokrasi dışı eylemden kurtulmuş olacak; geleceğe güvenle bakabilecektik. zaten bunlar yaşanmış olsaydı yargılanması gerekenler sırasıyla yargılanır ve ülke başını boktan kurtarırdı.
uzun süre önce kabak tadı vermiş lider. baykalla birlikte el ele akp'ye geçmelerini dilerim. diğer siyasiler gibi en büyük vatan hainlerinden biri.
halka avmlere gidin diye çağrı yapan siyasetçi. yaptığı çağrıyı önce aihm'ye* gidin şeklinde anladım.

akmerkez'de ülkücüler, cevahir'de asenalar.

avm'ye gidin allah sizi korur diyen mhp genel başkanı. bu kadar yeter değil mi ? burada çay içiyorum diyerek sözlerini sonlandırmıştır.
alıntı--

tüm kulüplerimizi sever, ilgi ve takdirle izlerim. ama gönlümde siyah beyaz renklerin yeri bir başkadır. çünkü beşiktaşlıyım.

beşiktaş’ın yeni stadyumunun açılışında bulunamadım. inşallah bir futbol müsabakasını heyecan içinde izlerim ve bunu yapacağım.

fakat açılışta beşiktaş taraftarlarının olmamasını yadırgadım, yeşil sahada top cambazlığına soyunanları ise hayretle takip ettim.

açılıştan 1 gün sonra beşiktaş taraftarlarına gösterilen kaba ve yaralayıcı muameleleri çok yanlış bulduğumu özellikle ifade etmeliyim.

çarşı grubu beşiktaş’ın gür ve cesur sesidir. çarşı haksızlığa gelmez, yalana boyun eğmez. çarşı centilmendir, siyasi faulleri kabul etmez.

beşiktaş gönüllerde yanan meşaledir; beşiktaş, siyah beyaz renklerinde tarihi ve milli hatırayı yaşatan sporun klas ve kaliteli yüzüdür.

yeni stadyumun inşasında emeği geçen, katkısı bulunan başta kulüp başkanımız sayın fikret orman bey olmak üzere herkese teşekkür ediyorum.

beşiktaşımızı ve tüm taraftarlarımızı kutluyor, nice başarılara ulaşmalarını temenni ediyor, hayırlı olsun diyorum.


alıntı--
tek amacı ülkeyi felakete sürükleyen akp'nin maşası olmaktır. dava, ülkü diye milleti kandırmaya çalışmasın. akp'ye hizmet ettiği çok açık.

https://pbs.twimg.com/media/cisw1qjwyaaewdx.jpg:large
"yeni anayasa'ya 'evet' oyu vereceğim, verdiğim oyu referandumda da aynen tekrarlayacağım" ifadelerini kullanan siyasetçi.
(bkz: stepne)

akp'nin stepnesidir, kar lastiğidir, zinciridir.
kendisi hakkında söylenecek çok söz var ama, değmez. yüzüne bak ne dediğimi zaten anlarsın.
geçmişte yaptığı başkanlık karşıtı konuşmasının videosunu paylaşan sanatçı genco erkal`ın durumunu şu şekilde özetlediği siyasetçi.

"bir tek bu adama şaşıyorum. kaseti var diyorlar. esir almışlar. yoksa bu lafları eden biri bugün bulunduğu duruma nasıl düşebilir? hayret"
"başkanlığa evet dediğimiz soysuzca iddia edildi"diyeli 7ay,"başkanlığa evet diyeceğim"diyeli bir kaç gün olan siyasetçi.

hayat dediğin 3 günlük dünya bahçeli sonlara doğru kötü bir final yaptı.
ilk 11 inde türk futbolcusuna yer vermeyen galatasaray spor kulübü için isim değişikliği yapmalarını teklif etmiş milliyetçi hareket partisi genel başkanı.

bakın ünvanını yazınca teklifi ne kadar mantıklı değil mi?
cumhurbaşkanımızın kavgalı olmadığı ve anlaşabildiği tek devlet...
beşiktaşlı ama keşke olmasa çünkü beşiktaşlılığı hak eden biri değil atatürk değerlerinden her geçen gün sapan siyasetçi
iyi partinin ufkunu açtığı siyasetçi ,yüzde 10'luk seçim barajının değişmesi gerektiğini söyledi.

"batı demokrasilerindeki gibi yüzde 5 mi olur, 7 mi olur görmek lazım"
  • /
  • 5