devlet bahçeli

"beşiktaş 11 yabancı futbolcuyla sahaya çıksın, koyu bir beşiktaşlı olmama rağmen kulüpten ayrılırım" diyen kişi 10 olursa bir şey yok yani değişik bir bakış açısı.

sana gitme demeyeceğim
seçim barajının %7 veya %5'e düşürülmesi gerektiğini söylemiş olan zat.
sayisal zekasini gözler önüne koyduktan sonra işleri hep aksi giden siyaset adami
"sarraf, türkiye'ye iade edilmeli; türkiye'de yargılanmalı, cezasını çektikten sonra da türk vatandaşlığından çıkarılmalıdır" diyen "fantazide" sınır tanımayan siyasetçi.

kendin inanıyor musun söylediğine
çok ilginç bir abi. akşam yastığa kafasını koyup, nasıl uyuyor merak ediyorum. seçim barajı %2'ye bile indirilse artık tarihin tozlu raflarındaki yerini alacaktır.

not: beşiktaşlı olmasından utanılan ünlüler
2015 yılında, 'çağlayan’ın 32 milyon avro rüşvet aldığı kanaatindeyiz' diyerek yüce divan’a sevk talebiyle önerge verdiği hatırlatılan siyasetçi.

arşiv unutmaz

bahçeli'nin yüce divan'a sevk istediği önergesinde şu ifadeler yer alıyor:

* zafer çağlayan'ın çeşitli imtiyazlar sağlamak suretiyle rıza sarraf'tan menfaat temin ettiği, sarraf'ın halk bankası'ndaki hesabına gelen iran paralarını, belli bir oran üzerinden rüşvet olarak gönderdiği ve bu miktarların sarraf'a ait kişisel e-postada yapılan incelemede de görüldüğü,

* sarraf'a ait şirketlerin halk bankası hesabına giren paralarının altına dönüştürülüp, bu altınların dubai ve iran'a gönderildiği, sarraf'ın, şirket hesabına gelen paraların yüzde 4-5'inin kendisine ödendiği,

* çağlayan'ın gana'dan kaçak olarak ülkeye sokulmak istenen 1.5 ton altın soruşturmasını engelleyip, altınların dubai'ye gidişini sağladığı, sarraf'ın kendisine, değişik tarihlerde 32 milyon 53 bin 600 euro, 6 milyon 766 bin dolar ve 3 milyon 460 bin tl verdiği,

* sarraf tarafından kendisine 300 bin isviçre frangı değerinde (700 bin tl) saat verildiği, kaynağı izah edilemeyen 106 bin 400 lira değerindeki piyanosunu mal bildiriminde usulünce göstermediği kanaatine varılmıştır.''
tarihin derinliklerine gömülmesini dört göz ile beklediğim vasıfsız siyasetçi.
çılgın formülleri ile tanınan siyasetçi:"a partisi seçime girecekse, mhp, c partisi'ni ittifak olarak takdim ediyor. a ve b partisi bir tarafta, bir tarafta da c ittifakı var. c ittifakının altında ittifakı oluşturan hangi parti var ise, bu e ve f partisi olabilir"
7 mayıs 2018 beşiktaş kayserispor maçı'nda taraftarımızın aleyhinde''devlet bahçeli devlet bahçeli sende mi oldun fenerbahçeli'' tezahüratında bulunduğu siyasetçi.
  • /
  • 5