didier zokora

football manager severlerin yakından tanıdığı isim. tipik trabzonspor transferi olduğu için başarılı olma şansı çok çok az.
twitter'ından 'bize her yer trabzon' yerine 'bize yer her trabzon' yazıp sempatimi kazanan futbolcu. keşke her yabancı transfer kulübü böyle sahiplense.
galatasaray maçında gördüğü tartışmalı kırmızı kart nedeniyle pfdk tarafından 3 maç cezaya çarptırılan trabzonsporlu futbolcu. engin baytar'a 2 maç veren, elmander'in cezasını 2 maçtan 1 maça indiren * pfdk'ya sadece yuh diyorum, bu kadar bir skandaldır.
pfdk tarafından verilen 3 maçlık cezası ( #164358 ) 2 maça indirilen futbolcu.
milli takım kariyerini noktalayan, şu anda trabzonspor forması giyen futbolcu.
emre belözoğlu'na attığı tekme çok konuşulandır. kendisi sonra çıkıp bilerek yapmadım deyip özür dilemiştir.
kalifiye orospuçocuklarının sanaldan#zokoranınelinisıkmayın" href="/sayfa/arama.html?sorgu=+twitter+%23zokoran%c4%b1nelinis%c4%b1kmay%c4%b1n">* tepki gösterdikleri futbol emekçisi.elini sıkmasınlarmış.sonra niye küfür etti oluyo.

(bkz: bir orospu çocukluğu olarak ırkçılık)

(bkz: türk basını tekmeyi ırkçılıktan daha kötü bir şey sanıyor)
avrupa insan hakları mahkemesine başvuran futbolcu.

http://www.ntvspor.net/haber/spor-toto-super-lig/73057/aihmlik-oldular?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter
22 mayıs 2013 fenerbahçe trabzonspor seremoni esnasında emre' nin elini sıkmayarak (haklı) tepkisini devam ettiren futbolcu
22 mayıs 2013 fenerbahçe trabzonspor maçında emre belözoğlunun elini sıkmayarak hıncını belli etmiş, maç içinde de emreyi öldürmeye çalışmıştır.
http://skorer.milliyet.com.tr/zokora-nin-tekmesi-emre-yi-bu-hale/fenerbahce/detay/1712934/default.htm
adaletin olmadığını düşünüp cezayı kendisi kesmeye çalışan futbolcu. artık bu adamın masum rollerinden sıkıldım. emre belözoğlu'nun yaptıkları kabul edilemez bunu tartışmıyorum. tamam geçen sezon elini sıkmadın, tekme attın. doymadın mı ? bu hareketlerini devam ettirmesi ile emre'nin yaptıklarını arasında pek fark yok. dünyanın çoğu yerinde ırkçı hareketler var. sana yapılan ne ilk ne de son olacaktır.

iyiliğe iyilik her kişi, kötülüğe iyilik mert kişi diye bir söz vardır. bakın drogba'ya en son derbide yaşananlar olaylar sonrasında yaptığı açıklamaya. profosyenellik bunları gerektirir.
artık sıkan oyuncu. sabah akşam tekme sallıyor. içim acıdı lan. yazık değil mi?

baksana şuraya : http://icube.milliyet.com.tr/skorer600x298/2013/05/23/zokora-nin-tekmesi-emre-yi-bu-hale-getirdi-3311981.jpeg
emre denen şerefsize tekmenin alasını atarak gönülleri kazanmış trabzonspor'un defansif orta saha oyuncusu.

medya her zamanki gibi manipulasyon yapıyor, emre'yi bilmiyoruz sanki. tahrik, küfür, ırkçılık, adam ayartma vs. her türlü pislik var kendisinde. newcastle'dan bu yüzden postayı yemedi mi bu adam? milli maçta protokole el kol yapmadı mı bu adam? kağan söylemezgiller olayını ne çabuk unuttuk acaba?

emre denen haysiyetsiz, gerek saha içinde gerek saha dışında her türlü boku yiyip nasıl oluyor da futboldan men cezası almıyor? önce buna bir açıklama yapalım da sonra zokora'yı tartışalım. saçma argümanlarla emre denen adi köpeği savunmak -bence- bir beşiktaşlıya yakışmıyor.

adaletin olmadığı yerde şiddet başlar. bu kadar basit.
03.04.2014 tarihinde istanbul'da dünya evine giren futbolcu. çırağan sarayı'nda evlenmiş. buraya kadar her şey normal de; trabzonspor'dan malouda dışında kimse gtimemiş törene. la olm bi çeyrek alcak paranız mı yok lan? bu mudur türk adetleri?

katılan bosingwa'ymış.
trabzonspor ile olan sözleşmesi feshedilen futbolcu.
spoiler--

spor toto süper lig takımlarından akhisar belediyespor, fildişi sahilli futbolcu didier zokora ile 2 yıllık anlaşma imzaladı

spoiler--

emre belözoğlu'nu iğdiş eden adam.

akhisar'a gideceği söyleniyor.
hindistan süper ligi ekiplerinden pune tarafından adrian mutu ile birlikte transfer edilmiş olan oyuncu.