dusko ivanovic

caja laboral'in ligde kendi sahasında blusens monbus'a mağlup olmasından sonra görevine son verilen karadağ'lı koç. euroleague'te de şu ana kadar yalnızca bir galibiyet alarak top 16 şansı mucizelere kalan ispanyol ekibinde dört sezonun ardından veda etmesi gerektiği kararı alınmış. yakın geçmişte aynı caja laboral'e euroleague'te final four da oynatmıştı. ama takım sporlarında dün yok bugün var maalesef. çok fazla boşta beklemez diye düşünüyorum.
beşiktaş erkek basketbol takımı koçluğu için ciddi olarak ismi geçen adaylardan olduğu söyleniyor. tabii gönül bir bozidar maljkovic, bir dusko vujosevic ister ama ivanovic de heyecanlandırmadı değil.
-- basketdergisi--

erman kunter’in sportif direktörlüğe gelmesinin ardından yeni coach arayışlarını sürdüren beşiktaş’ın listesindeki ilk isim dusko ivanovic.

siyah beyazlılar, tecrübeli koç ile görüşmelerini sürdürüyor. listesinde bazı yerli isimler de bulunan beşiktaş, ivanovic’ten alacağı yanıtın ardından diğer isimlerle masaya oturacak.

beşiktaş, takımın başına ivanovic gibi flaş bir ismi getirerek sponsor desteğini de almayı hedefliyor.

-- basketdergisi--

hadi be yönetim. yapın artık şu hamleyi. obradovic, itoudis, ataman ve mahmuti'ye karşı en az onlar kadar bu arenanın tozunu yutmuş tecrübede bir isme ihtiyaç var.

bosna hersek basketbol milli takımının koçluğuna getirilmiştir.
yoncaların yeni teknik patronu olmuştur. panathinaikos ile iki senelik sözleşme imzalayan koç.
panathinaikos ile geçirdiği kötü sezonun bitimi beklenmeden yolların ayrıldığı çalıştırıcı.
rimas kurtinaitis'in khimki'den ayrılmasından sonra rus ekibinin koçluğuna getirilmiştir.
beşiktaşımızdan ayrıldığı yolunda haber yapılan koç.

"beşiktaş, basketbol'da karadağlı başantrenör dusko ıvanovic'le yollarını ayırdı. siyah-beyazlı ekip, basketbol süper ligi'nde 5 galibiyet, 8 mağlubiyetle 11. sırada yer alıyor."
resmi siteden teşekkür mesajı ile beşiktaşımızdan gönderilmiş koç.

"2018-19 sezonundan beri beşiktaş sompo sigorta takımımızın başantrenörlük görevini yürüten dusko ıvanovic ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunmaktayız.

ıvanovic’e emekleri için teşekkür eder, saski baskonia’da başarılar dileriz."