dusko tosic

  • /
  • 12
vida geldiğinde nolacak merakla beklediğim adam geçen sezon marcelonun çakması bu sezende pepenin çakması gibi oynuyo zaman zaman güzel işler yapiyo misal belediye takimina attigi beraberlik golü. . ama sivadi mi da fena sıvıyo
bana göre açık ara, fiyat fayda ortalamasında 1 numaradır. stoper olarak ben kendisini çok beğeniyorum. vida sonrası zaman zaman, sol bek olarak oynayabilir . zaten şenol hocanın kendisinden hemen vazgeçeceğine inanmıyorum.
beklentilerin üzerinde performans sergileyen savaşçı yakışıklımız. gözleri de çok güzel kerkenezin.
(bkz:tank reis)
kötü stoper ama çok iyi oynuyor.
taraftarın gözünde sevilen futbolcularından bir tanesi. en büyük artısı kanının akmasından korkmaması.
vida gelince yedek kalır ama hiç sıkıntı yapmaz.
28 kasım 2017 beşiktaş grandmedical manisaspor maçını quaresma ve pepe'nin hemen arkasında tribünden takip eden ve kıyafetiyle özel harekat askerlerini andıran sırp tankı.
o son fetö bükücü, o charizard'lığa evrilmiş bir ejderha ve o artık bir kral. 2 aralık 2017 beşiktaş galatasaray maçı'nda gomis'i bakkala gönderdiği ve taç çizgisinde sanıyorum rodriugesin önünde topa kayarak müdahelesi tadından yenmez anlardı.
kendisi ne alemde gitti mi kaldı mı öldü mi... ıssız acun kaldimi feleg öcün aldi mi imdü imdi ürek irtilur.

twitterda celtic'e gideceği söyleniyor ama mantığım pek izin vermiyor sadece pepe ve vida ile olmaz ki vida'nın daha uyum süreci oluru olmazı belli değilken gitmesi pek mantıklı bir hareket gibi durmuyor ama diğer taraftan medel'in o bölgeyi idare etmesi yabancı kontenjanı falanda transferi mümkün kılıyor sonuç olarak yüreğiyle oynayan bu cengaver gitmese daha iyi gibi.
5 milyon euro karşılığında çin ligine transfer olduğu söylenen futbolcumuz. eğer haber doğruysa bedelsiz alıp 2 sene üst düzey faydalandığımız oyuncuyu 5 milyon gibi güzel bir para karşılığında göndermiş olacağız. güle güle tank reyiz.
transfer yattı tosic takımda kaldı deseler üzülmem bence iyi bir karakterdi beşiktaş'a yakışık şekilde sahada sonuna kadar mücadelesini veren savaşan bir isimdi. yolunda bahtında açık olsun tank reyiz.
terinin son damlasına kadar mücadele eden, elinden gelenle yetinmeyip 31 yaşından sonra kendini geliştiren, ara sıra sakarlıklar yapsa da takıma karakter veren, mücadeleci asi bir ruhtur. çin liginde kendisine içtenlikle başarılar diliyorum.
  • /
  • 12