earl clark

beşiktaş sompo japan'ın yeni transferi. 28 yaşında ve 4 numara oynuyor
videodan anlaşılabileceği üzere bu yıl takımın yıldızı olabilir. 2.08 boyunda hem atletik hem de şut stili çok temiz olan bir 4 numara. bu yıl ben basketbol takımından çok ümitliyim ve bu adam bu takımın yıldızı olacaktır.

https://www.youtube.com/watch?v=ixwu7yaiouc
nba kariyeri şu şekildedir:
phoenix suns
orlando magic
la lakers
cleveland
memphis grizzlies
brooklyn nets
kariyeriyle üst düzey olduğu net olarak ortada olan oyuncu.

https://twitter.com/kartalsozluk/status/766177502486269952
15 ekim 2016 beşiktaş sompo japan muratbey uşak maçının skoreri idi. ben beğendim kendisini. ilerleyen dönemde ufuk hoca ile daha da verimi artacaktır.
#443522 ilk 2 maç gösterdi ki, bu yıl takımın en büyük yıldızı kendisi. ilk kez izledim beşiktaş forması ile ve amiyane tabir ile bayıldım.
1 kasım 2016 aek beşiktaş sompo japan maçı nın yıldızı. allah nazardan saklasın, enfes bir sezon başlangıcı yaptı. şutu sağlam, top ile oyunda sağlam.
15 ocak pazar günü ülker sports arena'da düzenlenecek ve tüm geliri şehit ve gazi ailelerine bağışlanacak olan spor toto bls all star 2017 kadrosuna çağrılan basketbolcumuz.
yeni sezonda da kariyerine beşiktaş erkek basketbol takımında devam edecek olan power forward. lig başlamadan önce geçirdiği sakatlığı henüz atlatamadı.
geçen sene kendisinin pişme yılıydı, ve maalesef final serisinde sahadan silindi, ancak bana göre büyük bir yetenek ve skorer. bu sene semih erden'in de katılmasıyla daha da verimli olacaktır. tabi bu noktada oyun kurucu katkısı da önemli rol oynayacaktır.
ufuk sarıca ile tartışması sonucu kadro dışı kalan oyuncu. 9 ocak 2018 zielona gora beşiktaş sompo japan maçına götürülmedi. hem takımda en fazla parayı al (yıllık 800 bin dolar) hem ortaya bir şey koyma hem de afrandan tafrandan geçilmesin. bir yere kadar sabrediyor insanlar haliyle..
saaktlık sonrası hiç verim veremedi. bir değişiklik olacak gibi.