edin visca

türkiye'de forma giyen en başarılı ve istikrarlı yabancı futbolculardan, en iyi profesyonellerden biri. ideal bir ofansif sağ kanat oyuncusu ve 5 ocak 2015 tff yabancı oyuncu kararlarının ardından, 2015-2016 sezonu için bir üst seviyeye** transfer olabileceğini düşünüyorum.
19 nisan 2015 istanbul başakşehir çaykur rizespor maçının göze batan başarılı futbolcusu. takımı adına hemen her şeyi yaptı. gol attı; asist yaptı. oldukça istekli idi.
(bkz: götü yere yakından korkacaksın)

iyi futbolcu vesselam resmen gözümüzün önünde gelişti ve oynamaya başladı. şu performansını devam ettirirse orta sınıf avrupa takımlarına transfer olması zor değil.
12 mart 2016 medipol başakşehir osmanlıspor maçı'nı da bir gol bir asistle tamamlamıştır. yeterince şöhret sahibi olmadığından büyük ölçekli istanbul takımlarının ilgi alanına girmiyor. hangisinden kötü? olcay şahan'dan? kerim frei'dan? yasin öztekin'den? şu haliyle nani'den?
ismi sevilla fc ile anılmaktadır.
2. bir cedric bakambu vakıasını yaşatacak gibi duruyor. sevilla falan deniliyor; ilginç.
geçtiğimiz sezon ligde 34 maçta takımına 17 gol ve 4 asistle katkı veren boşnak futbolcu.
beşiktaş'ın aradığı kanat oyuncusu. gökhan töre'yi 2.9 milyona kiraladık. 3-4 milyona alınabilir bence.

zira ben aras özbiliz, olcay şahan, ricardo quaresma ve kerim frei dörtlüsünün lig ve cl için yeterli olmadığını düşünüyorum. içlerinden tek üst düzey oyuncu ricardo quaresma.
yönetimden birileri sesimi duymuş olacak ki* kendisiyle temasa geçmişiz. ilk etapta pektemek'i önermişiz takas için, ret cevabı vermişler. başakşehir ise veli'yi istemiş. bu sefer de biz red etmişiz. ilerleyen günlerde tekrar temas kurulacakmış kendisi için kulübüyle.
keşke mustafa pektemek artı bir oyuncu daha vererek takasta kullansak dediğim topçu. çok zor tabii.
mustafa pektemek ile takas edilecek olursa derin bunalımlara gireceğini düşündüğüm futbolcu. düşünsene muadilin mustafa pektemek.
göksel gümüşdağ'ın kendisi için 8 milyon euro talep ettiği oyuncu. çüş diyoruz. kadroda yer bulması zor olan 1-2 oyuncu + 2.5-3 milyon verilecekse tamam da bu şekilde olmaz.
devre arası transfer gündemimizde yer alacak isim.