egemen korkmaz

  • /
  • 12
amacı futbol oynamak olmayan, rakibini durdurmak için 90 dakika tekmelemekten çekinmeyen, sakatladığı futbolcu haftalarca oynayamayınca yatağında nasıl uyuduğunu merak ettiğim karakter yoksunu, çirkef futbolcu.
bursaspor'da kaptanlığa kadar yükseldikten sonra trabzonspor'a transfer olan 1982 doğumlu sol stoper. 26 ocak 2011 beşiktaş trabzonspor maçında oynamamasını umduğum, kendisine futbolcu süsü vermiş terminatör.

http://tinyurl.com/39qu8s9
lisansını kasaptan almış oyuncudur.
yıldız oyuncuları tarifsiz bir şekilde kıskanan, ancak kendisi hiçbir zaman yıldız olamayacak olan oyuncumsudur. bu çirkefliği aslında bu gerçeği bildiğinden ileri gelmektedir.

(bkz: kasap)
adı beşiktaşla anılmaya başlayan oyuncu. bu kadarı bile midemi bulandırmaya yetmiştir. yönetimin böyle bir hata yapmayacağını umuyorum. bu adamla şampiyon olacaksak atınç nukan'la küme düşelim daha iyi.
yönetimin hangi mantikla ilgilendigini anlamadigim, kasabin önde gideni ve bursaspor sevdalisi.
ha yok diyorsaniz alicaz yedek bekleterek daha fazla futbolcumuzun sakatlanmasini önleyecegiz, bi nebze mantikli. ayrica kendisi besiktas formasi giyerse, her maci on kisi tamamlariz.
besiktas ile 3 yilligina anlastigi söylenilen futbolcu. *

yanına giray kaçar'ı da alarak bizim yönetimin yıldız transferlerinden sonra kasap transferine başladığını bize kanıtlayacak kasap
yönetimin alma kararında; "alalım da artık başkalarını tekmelesin" fikrinin ön planda olduğuna inandığım futbolcu.
son birkaç gündür adı beşiktaşımla anılan kasap bozması futbolcu.

hayır anlamıyorum, geldiğinde bizim futbolcularımızın yüzüne nasıl bakacak?
quaresma' yla aralarında şöyle mi konuşacaklar?

e: abi kusura bakma geçmişte sana birkaç tekme salladım ama...
q7: birkaç mı?
e: tamam birkaçtan biraz fazla olabilir.
q7: biraz fazla!
e: ya tamam abi o zaman rakiptik, artık aynı takımdayız bak.
q7: desene verilmiş sadakam varmış kurtuldum senden
e: lan özür diledik anla işte uzatma allah allah.... diyerek quaresma' ya son tekmeyi geçirir mi acaba?

o değil de, çocukluğumuzda bir oyun vardı kolkola girerdik arkadaşlarla yürürdük ve "önümüze gelene bir tekme sloganıyla" ilerlerdik. kızana da "oyun böyle yapacak bir şey yok" derdik. ben egemen ve girayla bu oyunu oynamak istiyorum. turnuva yapsalar birinci oluruz. ödül garanti...!
simao sabrosa'yı transfer eden zihniyet bu adamı nasıl alır takıma,anlamıyorum.tamam nelki faydalı olabilir kabul ediyorum ama hepimiz bu adama "kasap","futbol katili" demedik mi sözlükler de,forumlar da.tamamen gese mantıgıyla bonservisi elinde diye alınan bi futbolcu ben şeref stad'ında onu siyah beyazlı formayla görmek istemiyorum.
gelecek sezon beşiktaş forması giymesine kesin gözüyle bakılan futbolcu(!). takımın başına da fatih terim gelirse mis gibi oluruz.
beşiktaş ile anlaştığı haber1903 tarafından duyurulmuştur. haber1903 haricindeki kaynaklar haftalar öncesinden haber vermişti, maçın beklenildiği belliydi zaten. artık bizim de bir kasabımız var, beşiktaşımız için hayırlı olmasını dilemekten başka yapacak bir şey yok.

http://www.haber1903.com/egemen-korkmaz-besiktasta_3_52414
geldiğine sevindiğim ülkemiz defans oyuncusu son maçı bekledikleri billiydi zten umarım beşiktaşımıza hayırlı olur.
yaz tatilinde kasabın yanına staja vereceğimiz futbolcumuz.
takımımda o kutsal çubuklu forma altında görmek isteyeceğim son futbolcu. bari utanmadan 16 numarayı giysin de yeşilbeyaz faşist oğlanları da sevindirsin. toraman ı gönderemeyen yönetim, bu fiyaskoya da imza atmamalıydı. yazık, gerçekten alındıysa nurtopu gibi bir kasabımız olmuştur, bu hakemlerle 20 maçı görürse öpüp de başımıza koyalım derim.
duran toplarda luganoya karşılık verebilecek bir futbolcu umarım hayırlı olur.
bugün itibariyle, transfer görüşmelerine başlandığı borsaya bildirilen kas..- pardon futbolcu.
beşiktaş'ıma geldiğine hala inanmak istemediğim futbol kasabı. böyle çirkef adamlarla şampiyon olacaksak olmayalım daha iyi.
  • /
  • 12