emre aköz

insan olup olmadığı konusunda derin şüphelerim olan köşe sahibi. bugünkü yazısı ile parasız eğitim isteyenlere "utanmaz" demiş. ama unuttuğu şey şu ki; herkes kendisi gibi akp yalakalığı yapıp kesesini doldurmuyor. yani bu ülkede pek çok maddi durumu üniversite okumaya müsait olmayan insan var ve okumak herkes kadar onların da hakkı. kendisinin utanmazlık olarak gördüğü talebe biz sosyal devlet olmanın gereği diyoruz.
uslanmaz liboşlardandır esasen kendisinin sadece akp yalakası olduğunu değil devrin adamı olduğunu düşünmekteyim.oturduğu yerden irish coffee içerken "keşke kurtuluş savaşı hiç yapılmasaydı" diyor mudur hakikaten merak etmeyim.ülkeyi sadece baktığı yerden ve gördüğü kadar yorumlayabilecek kapasitede bir insandır.
zaytung baş yazarı zat ı muhterem, aymazlık sınırlarını aşalı epey zaman olduğundan yapılan hiçbir eleştiri bünyesine gark etmez*. (bkz: hamileysen gösteride işin ne) , (bkz: odtü lü sosyalistlere yakışan oyun uzuneşek) başlıkları da zat ın son sıçmıklarıdır. *

---------------spoiler---------------
"1923'ten 2003'e, seksen yılda 76 üniversite kurulmuştu. 2003'ten 2010'a, yani sadece 7 yılda, bunlara 78 üniversite daha eklendi. bilimi ve eğitimi birazcık önemseyen, bu ilerlemeyi sağlayan bir başbakanı alkışlar. yuhalamak içinse, ancak uzuneşek oynayan odtü sosyalistlerinden olmak gerekir."
---------------spoiler---------------
(bkz: sakin ol şampiyon) * *
ayarını kendi yazıları üstünde alan yazar.

http://tinyurl.com/23tkn86