emre güral

yetenekli forvet. inceden inceden atar. henüz beklenen patlamayı yapamadı. pektemek'ten de tosun'dan da iyi bir kumaşa sahip. solaktır.
(bkz: 25 nisan 2015 eskişehirspor fenerbahçe maçı)nda oyuna girdikten hemen sonra harika bir gol atmış futbolcu. kumaşı sağlam, fiziği kuvvetli olsa da yıllardır futbolunu ileri taşıdığı söylenemez. fakat bu haliyle bile ezber bozan oyunculardan... bir tık yukarı çıkabilirse, mutlaka yolu istanbul'a düşer; ve kendisin de bunu yapabilecek potansiyel var.
top ayağına çok yakışıyor. forvet ve arkası pozisyonlarda çok başarılı buluyorum. sol ve sağ kanatlarda da oynayabiliyor.
aslında eksiğimiz yok ama transfer edilebilir. zengin bir kadro için inanılmaz bir yedek olur. hiç düşünülmüş müdür acaba?
eskişehirspor ile olan sözleşmesini feshetmiştir.
beşiktaş'ta görmek istediğim ender oyunculardan. kerim frei'yı falan 10'a katlar.
#426936

hiç fena olmaz. inşallah ilgilenen vardır.
daha önce, internette edindiğim bilgiye göre kendisi beşiktaş taraftarıymış. 3. forvet için daha olumlu bir aday var mı? yoksa bu çocuğu alalım.
tekniğini ve oyun bilgisini çok pürüzsüz buluyorum. dibe giden eskişehirspor'da parlıyordu resmen. büyük takım atmosferi ve oyun planları içerisinde neler yapar bilemiyorum ama beşiktaş'a gelirse en kötü ihtimalle ciddi bir kadro derinliği sağlar bence.
galatasaray'ın 3 yıllık anlaştığı söylenen topçu.
antalyaspor ile anlaşma sağlayan hücum oyuncusu.
cenk tosun gibi değerlendirilebilecek bir adamdı en son napmış diye bakınca boşta olduğunu gördüm iyi bir forvetle kulübeyi yedeklerdi neden böyle kulüpsüz kalmış anlayamadım. bundan sonraki kariyeri'ne samir nasri olarak devam edecek heralde.
  • /
  • 2