enes ünal

bursasporun alt yapısında oynayan 16 yaşındaki yetenek. özellikle ingiliz kulüplerinin ilgisi yüksek konumda

http://www.tribundergi.com/haber/ingilizlerden-enes-e-teklif
borussia mönchengladbach tarafından ilk talip olunan genç yetenek.
bursaspor ile üç yıllık sözleşme imzalayan yetenek. bence yurt dışı onun için çok dah yerinde bir karar olurdu
genç,tecrübesiz denmeden kardoda yer verilen golcü.

-- spoiler--

enes ünal,avrupa ligi mücadelesinde ilk kez bir resmi müsabakada forma giyerken, kulüp tarihinin de en genç forma giyen oyuncusu unvanını elde etti.

-- spoiler--

bugün galatasaray karşısında attığı golle hem takımına 1 puan kazandıran hem de lig tarihinin en genç golcüsü olan 97'li genç. ayrıca geçen sene 19 şubatta okulda check-in yapan arkadaşına attığı "geliyorum ben yok yazdırma" mentionunu buldum. nerden nereye cidden.
beşiktaş tarihinin en iyi santraforu sayılıp yirmi ikisimde avrupa'nın güçlü bir temsilcisine gidecek olan parlayan mümarese. biliç'le çalışması onun kazancına olur. müteakiben hakan şükür'ün ay yıldızlı formayla kırdığı rekoru da kıracaktır.
97 numarayı giyen futbolcu.

abi bu nedir ya *

https://twitter.com/emreckmak/status/371750387641888768/photo/1
kızlarla samimiyeti henüz ps3 scart kablosundan kaim ettikleri stetoskopla doktorculuk(önlüksüz) ve evcilik(yanaktan öpmeli) tulûatından ileri gelen enes, hâlâ buluğ çağı temelli ihtiyat eksikliğinin cefasını ayda üç "anneeööö girmeeee!!!! annööee!! nerööden açıldığğ bu yaağğ!! virüsle besleniyor klavyeem!! girmee dizini dişleriimm annea senin!! sakıın girmee!!!" diyerek çekmek zorunda kalıyor.
enes, gol atmak dışında kendi vücudunu tanımaya yönelik kesif ihtiraslara haiz olsa da viskozite vaziyeti onun ihtiraslarını gol atarak teskin etmesine neden oluyor. şimdilik. seneye spor magazin programlarının alık çehreli spikeri metro istasyonunda yapılan çekimde "yürek hoplatıcı genç yetenek enes ünal, mütevazılığıyla bursa kebapçılarının gözlerini kamaştırıyor. takım arkadaşları gibi lüks spor otomobilleri kullanmayan enes, hâlâ antremana giderken gişelerden e-kent doldurmak zorunda." diye haber niteliği bile taşımayan bir bant hazırlayacaktır.

türkiye'de b sınıfı ehliyete malik olma yaşı 18'dir.
üç yıl için 1,5 milyon tl garanti para ve aylık beş bin tl kazanan oyuncu. ilk 18'e girdiği ve forma giydiği maç sayısı arttıkça aylık ücreti üçe beşe katlanıyor.

bu ülkede hâli vakti yerinde olmayan hiçbir çocuk tıp, hukuk, mühendislik, güzel sanatlar vs. okumayı arzular mı?
hani liseden, üniversiteden yaşıt arkadaşlarınız evlenir, çoluk çocuk sahibi olur da insan "ben neyi beceremedim, yaşlandık gittik" der ya, işte bunu daha bir okkalı insana söyleten arkadaşımızdır. 16 yaş nedir arkadaş? git metrobüste büyüğüne yer vermemek için uyuyor numarası yap. yaşının adamı ol. aldığı paralara helal olsun.
genç yaşında üzerine büyük yükler yüklenen futbolcu. inşallah kaldırabilir bu yükü. medya öyle bir misyon yüklüyor ki şimdiden bu çocuğun her hareketi olay olacak, gözlerden uzak çocukluğunu,gençliğini yaşayamayacak. bu noktada psikolojik destek alması yerinde olacaktır.

ayrıca 16 yaşında bu kadar para kazanması kendisinden 10 yaş büyük üniversite mezunu işsiz abilerinin moralini bozmuştur. * sabahtan akşama kadar götünü yırtarak çalışanların asgari ücret aldığı yurdumda, 16 yaşında ve geleceği ne olacağı belirsiz bir futbolcuya bu kadar para harcanması, beni üzmüştür. ama serbest piyasa ekonomisi dedikleri böyle bir şey sanırım. şu an ki faydaya değil, gelecekte ki potansiyel faydaya para yatırılıyor.

son olarak 25 ağustos 2013 bursaspor galatasaray maçında attığı gol, boş kaleye atılmış bir gol. bu kadar büyütmenin manası yok. hele bir oynasın da görelim. türk futbolu kurtlar sofrasıdır, ne yetenekler yok oldu bu sofrada. yıldız olup olmayacağı konusunda konuşmak için henüz erken.
bursaspor'da kazanılmış yetenektir. ingiliz takımlarında olduğu gibi 20-21 yaşına geldiler mi milli takımlarında yıldızlaşabilirler.
galatasaray a gol attığı maç sonrası burak yılmaz tarafından tebrik edilen oyuncu.yıldınızın sönmesin evlat.
2.5 sene önce ntv spor'da minik maçlarını izlerken hakkında sadece kuzenime " bursa'dan enes diye bi topçu geliyo " diye bahsettiğim, saolsun beni yanıltmayan futbolcu.
19 aralık 2013 bursaspor inegölspor maçında 86. dakikada takımının 3. kendinin 2. golünü attı. 5 dakikada 2 gol.
umut vaadeden genç yetenek...
22 mart 2014 bursaspor torku konyaspor maçı nda arka direkte vurduğu vole gol olan genç yetenek. pozisyon bilgisi ve vuruşu gerçekten beceri işiydi.
ss lazio tarafından takip edilen golcü
as roma'nın da peşine düştüğü yazılıyor
  • /
  • 3