erdoğan demirören

yıldırım demirören'in babasıdır.

103 milyonluk hibe ile ilgili şartlar yerine getirilirse demiştir. * *
keşke prezervatif kullansaydı diye iç geçirilecek şahısların başında gelir. 103 milyon doların kulübe hibe edilmesiyle ilgili olarak söyledikleri, yıldırım demirören'in söylediklerinden pek de farklı değildir. her ikisi de bazı şartlar gerçekleşirse bu hibenin gerçekleşeceğini söylemişlerdir.

hukukta şartlı hibenin mümkün olamayacağı da ortadayken, ikisinin de söyledikleri sözde kalmaktan öteye gitmez.
http://www.ahaber.com.tr/spor/2012/02/29/baba-demiroren-ilk-kez-futbol-konustu
kendisine beşiktaşa sponsorluğundan dolayı teşekkür etmeyi borç biliyorum.her ne kadar oğlunu başımıza bela eden kişi erdoğan bey olsa da basketbol takımıyla yakından ilgilendiğini başkanda söylemişti.inşallah bayan takımı da artık unutulmaz
bu ve bunun benzeri adamların beşiktaşlılığını sikeyim affedersiniz.
sık sık görürüz böyle takım elbiseli holding sahibi kallavi adamları ve beşiktaş'la ilgili yemeklerde bir araya gelişlerini,hep medyada yer alır bu adamlar, zaman zaman beşiktaşlılıklarıyla prim yaparlar ama taşın altına hiçbir zaman ellerini koymazlar. beşiktaş'ın çocukları öğrenci haliyle maçlara gidecek, tişört alacak para derleyenler, kombineye para verip patates soğana talim edenler, bir maç için izmir'den oradan buradan borç harç bir şeyler ayarlayıp gelenlerdir. salağız çünkü biz, holdingimiz olsa beşiktaş'ı ihya edecek adamlarız. parayla oynayan adamlar kadrajdan kaçarken kulübe nasıl destek veririz, banka hesabı açalım ayda şu kadar yardım edelim diyen adamlarız.
bu ve bunun benzeri adamlar herkese ders olsun işte, ondan sonra bir daha birilerine beşiktaş'ın çocuğu falan derken de iki kere düşünün.
bjk erkek basket takımıyla olan sponsorluğu devam ettirmeyerek şampiyon ekibin bozulmasında etkili olan ve bu davranışıyla yıldırım demirörenin babası olduğunu kesinlikle kabul ettiren işadamı. aslında sponsor olmak istememiş, basketbol takımı ortada kalmışken oğlunun açığını kapatmak adına destek vermiş ve bu destek neticesinde belki önemli bir organizasyonla belki de tesadüfen başarılı bir sezon geçirilmiştir. ancak oğlunun kaçar gibi ne mutlu ki bizlere klüpten uzaklaşması neticesinde yeni sezonda sponsorluğa devam etmeme kararı almış demirören şirketler grubu yönetim kurulu başkanıdır.
kendi şirketleri için önce (b: beşiktaş), sonra da tff feda olsun diye iş adamı.

tff'nin de iliği sömürüldükten sonra nereyi feda edecek izleyip göreceğiz.
başbakan tarafından ağlatılan iş adamı.

gazı vardır bence, abartmamak lazım durumu.
16 ağustos 2014 beşiktaş divan kurulu toplantısında divan üyeliği iptal edilen yıldırım demirören babası
gun itibariyla vefat etmistir. arkasinda koca bir omur, basarili dev sirketler birakti ama hep ziril ziril agladigi malum telefon konusmasiyla hatirlanacak.

allah rahmet eylesin.