ergin ataman

  • /
  • 19
efes pilsen'de aydın örs'ün yanında yetişen ve daha sonra efes, ülkerspor ve siena gibi takımlarla önemli başarılar kazanan koç. hasretle beklenendir, allen iverson'un transferine anlam kazandırabilecek olandır.
burak bıyıktay'ın görevden alınmasıyla takımın başına geçeceği söylentileri dolaşmaya başlamıştır. hayırlısı neyse o olsun diyelim.
beklendiği üzere beşiktaşımızın basketbol koçluğuna getirilmiştir, hayırlısı olsun.
kendisinden mucize beklenmemesi gereken koç. burak bıyıktay'a göre daha tecrübeli ve başarılı bir koç olabilir fakat eldeki takımın durumu da ortada.
takımı ayağa kaldırabilecek kapasitede ki koçlardan biri. gönlüm erman kunterden yanaydı ama. hayırlı olsun derken şunu da belirtiyorum, başarılı bir yık olursa bu sezon, elde nasıl tutacağız biz paşayı? efese kaçmayacağının kanıtı var mı?
1 aralıkda yazdığım (o zaman bu değişiklik yapılsaydı en azından avrupada kesin tur atlardık) gibi bjk'nin kurtuluşudur. 2008 sezonunda avrupada 8 maçıda kazanarak uleb cup tarihinde bir ilki başarmış, yaşanan ciddi sakatlıklara ve hakem rezaletlerine rağmen yarı finalde biracılara elemiştik onunla.burak bıyıktay gibi takıma hiç bir katkısı olmayan bir antrenörden sonra beşiktaşa ilaç gibi gelecektir.hoşgeldin ergin hoca
beşiktaş basketbol takımı nı ayağa kaldıran koç olmuştur. şimdiden teşekkürü hak etmektedir
fenerbahçe taraftarının 12 mart 2011 fenerbahçe ülker beşiktaş maçı'nda kendisine karşı "doping yapsana ergin ataman" diye tezahürat yapmak, sahaya yabancı madde atmak gibi türlü türlü terbiyesizliklere imza attığı hocamız.
1. gelişinde neden başarılı olamadığını anlayamadım hocamız.takımdaki değişikler mi yoksa kafasındaki değişikler mi şu an takımı ayağa kaldırmıştır bilemedim.

(bkz: bilemedim ben onu)
tek kelimeyle; fark!
geldiginden beri takimda gözle görülür mükemmel bir cikis mevcud, bilmiyorum oyunun basketbol olmasindan dolayi midir ama bir hoca ancak bu kadar kendisini fark ettirebilir. ve inaniyorum ki, seneye yapacagi saglam bir kadroyla, besiktas'imiz sonunda sampiyonluga ulasacaktir.
lütfen basketbolun kaynagini, futbola aktarma demirören ! hocamiza istedigi kadroyu ver.
mücadelesiyle, takima kattiklariyla armayi en güzel sekilde temsil eden nadir insanlardan birisi. dilerim yönetim uzun yillar calisir ergin hoca ile, en azindan burada bi istikrar saglariz.
--- spoiler ---

mevcut kadro ergin ataman kadrosu değildi. ben sadece bir iki transfer yaptım. gelecek sezon için planlarımda bambaşka bir kadro var. ancak bunun için top yönetimde. sonuçta planlamayı onlar yapacak. kontratı devam eden oyuncular var. yapılanmada en önemli nokta kadro derinliğinin ve kalitesinin olması. gidecek veya kalacaklar konusunda bir şey diyemem, ama takımın yüzde 70-80 i değişir

--- spoiler ---

http://maraton.com.tr/atamandan-carpici-aciklama_140210.html
adını sol framde gördükçe istifa etti yazacak diye ödümün patladığı koç. zira bu yönetim iyi ne varsa bozmaya çabalıyor
play off'ta elensek de "olsun lan canın sağolsun" diyebileceğim tek antrenör.
kobe bryant ismini telafuz ederek, akıl sağlığını sorgulatan koçumuz.
kobeye teklif götürmeyi düşünmesi üzerine diyecek başka söz bırakmayan antrenörümüz

(bkz: oha artık o da nesi)
4 ekim dexia mons beşiktaş basketbol euro cup ön eleme rövanş maçı nda ki yenilgi ile ilgili sorumluluğu üzerine alan koçumuz. o da eleştirmiş yani, acaba o da mı sevinmek için sevmiş?
4 ekim dexia mons beşiktaş basketbol euro cup ön eleme rövanş maçı ndan sonra twitter'dan gelen tepkiler üzerine twitter'ını kapatan bjk milangaz erkek basketbol takımı koçu.
twitter' dan yaptığı açıklamayla kendisine ve diğer oyunculara güvenmemizi söyleyen koçumuz.

tamam, güven her daim var o ayrı da... neyse!

---------------ergin ataman---------------
arkadaslar lokavt ani bir gelisme ile sona erdi. transfer stratejilerimiz degisecek ama mrk etmeyin sampiyonluk hedefimiz ayni !!!
---------------twitter---------------
tüm camianın beklediği türkiye kupasını basketbolda kulübümüze kazandıran tarihi isim. helal olsun sana koç.
  • /
  • 19