erkeklerin abartıkları konular

elbetki askerlik anıları. hangi erkektir ki o askerlik anılarını anlatırken abartmasın, objektif olsun. yere göğe sığdıramazlar askerliklerini, sanki 15 ayda dünyayı kurtarmış gibi.
hemen hemen her konudur...* *
kadın ya da erkek ayırmaksızın insanlar abartmayı severler.* kadınların ve erkeklerin abartma konuları bazen kesişebildiği gibi kimi zaman da cinsiyetlerinin özelliklerine göre farklılık gösterebilir.

bu bağlamda bakıldığında erkeklerin abartmayı en sevdikleri konuların başında seks performansları gelir. sanki hepsi birer rocco siffredi'ymiş gibi anlatırlar. halbuki pek çoğu şahin k kadar dahi değillerdir.
(bkz:içilen içki miktarı). ne kadar içtiğini anlatırken özellikle de genç yaştayken sınır tanımıyoruz bu konuda
kadınların ne kadar anlaşılmaz oldukları konusu.

arkadaşınız olduğunda gayet iyi anladığınız kadını, sevgiliniz olunca neden anlamazsınız ki...
attıkları gol.

tamam arkadaşım attın helal olsun ama abartma. tam 90 a çaktım abi de ne oluyor.
sanırım bir yerde okumuştum ya da bir arkadaşım anlatmıştı anımsamıyorum bu gazete köşelerinde cinsel sorulara cevap veren bir amca şöyle bir cevap vermiştir:
'benim bir sevgilim var ama ilişkiye girmeye korkuyorum çünkü benim ki çok büyük.ne yapmalıyım falan filan ona bu durumu nasıl izah etmeliyim'
veeee cevap :
'evladım sakince konuşmaya çalış gerekirse bir doktordan yardım alın ama işin fazla üstüne gitme ayrıca bence sen bu işi çok abartıyorsun ne demişler başkasınınkini görmeyen kendininkini piyade tüfeği sanır.'
25 cm.

bunu diyen sahsa,
ya bsg diyorum sadece, ya baban zenci ya da kaynak yaptirdin. yeme bizi.