ermenistan azerbaycan savaşı

her iki ülkenin verdiği kayıplar sonucu çıkıp çıkmadığı bile belli olmayan savaştır. ordan burdan bakılan haberlere göre azerbaycan askerleri karabağ'a gidiyorlarmış. olası öyle bi durum var ise allah yardımcıları olsun.
azeri televizyonlarına göre çıkan savaştır,ayrıca ermeni askerlerin savaş bölgesindeki sivillere ateş açtığı söyleniyor.
savaş planlanırken eurovizyonun bitmesini hesaba kattılar mı acaba ? başbakan 1 bölüm muhteşem yüzyıl izlerse destek verir.
dolandırıcıların ve dilencilerin savaşıdır.
zamanında hepimiz ermeniyiz diye ahkam kesenlerin ne tepki vereceklerini merak ettiğim savaş. soydaşlarımız ermenilerin vahşi saldırılarına maruz kalırken gidip ermenilerle birlikte saldırsınlar onlar da. ya da ermenistan'ın gerçek yüzünü görüp sussunlar artık.
savaş hakkında uzaktan atıp tutanların bir kez daha seslerini yükselttiği olay. birilerini savaşa çağırırken, klavye başında oturup ahkam kesmek pek mantıklı değil. buyurun önden gidin de boyunuzu görelim madem, bu kadar niyetlisiniz?
öldürmek insan doğasında yoktur ve her savaş bir vahşettir. emin olun her(b: insan) öldürülen kimsenin ırkına, dinine bakmadan savaşa karşıdır.
2016 nisan ayında tekrar tekerrür etmiş cenktir. azerbaycan işgal altındaki topraklarını geri almak için hamleler yapmakta.