ersan adem gülüm

  • /
  • 35
beşiktaş ımıza adanaspor dan 1 yıllığına kiralanmış savunma oyuncusu. *
bank asya lig'inde, adanaspor formasıyla 34 lig maçında da oynayan 1987 doğumlu sol stoper. avustralya pasapotuna da sahip. 2010-2011 sezonunda beşiktaş'ta kiralık olarak görev yapacaktır.
adanaspordayken bir antremana "ben malım" tişörtüyle çıkmış enteresan bir kardeşimiz.zira hala neden böyle birşey yapmış anlamak güç ama hayırlı olsun takımımıza.
villareal ile oynadığımız hazırlık maçında formanın hakkını verdiğine inandığım futbolcu. gelişiyle kadromuza zenginlik kattığına inanıyorum. nitekim 2003 şampiyonluğunda olduğu gibi, yedek kavramı out olmak üzere, hani o kadro ile bile sağlam bir takım kurulabilir kanısındayım.
en geç 1 sezon sonra ibrahim toraman'ı bize aratmayacak belki de yurt dışına çok güzel paraya satabileceğimiz iki ayağını da çok iyi kullanabilen yakışıklı futbolcu.
villareal macında oyuna girerken kameranın cekiş acısıyla inanılmaz derecede lugano'ya benzettigim gelecegin puyol'u.
diatta, baki, gökhan zan'dan sonra gelen ve sonunda umut veren bir yerli stoper....
iyi bu çocuk...daha da iyi olacak...gördüğüm tek eksisi topu oyuna sokarken zorlanmasıydı...genç adam geliştirir kendini. tabii bu işi ona yaptıranlara ne demeli o da ayrı konu.
tipi puyol'a benzemesine rağmen oyun tarzı tıpkı pique'dir.
topu oyuna yerden sokarsa ibrahim toraman gibi olur, besteleri dilden dile dolaşır, yok böyle havadan şişirmeye devam ederse, gökhan zan olur, düşmanımıza gönderdiğimize seviniriz diyebildiğim savunma oyuncumuzdur...
kendini halı sahada sanan futbolcu. ulan koskoca sahadasın, niye şişirirsin topu. adam gibi oyun kur.
bank asya'da kendisini beğenmeme rağmen ilk resmi maçında sıkıntı yaşıyan genç oyuncumuz.
25 eylül 2010 beşiktaş antalyaspor maçında sağ bekte görev alması beklenen, üzerine geçireceği formasını bir daha çıkarmamasını umut ettiğim futbolcu.
31 ekim 2010 beşiktaş sivasspor maçı'nda ilk 11 çıkıp başarılı bir performans gösteren futbolcumuz. daha fazla süre alırsa daha da iyi olacağını düşünüyorum.
4 kasım 2010 porto beşiktaş maçının ilk yarısında kritik kurtarışlarıyla göz dolduran, hele bir falcao nun önüne yatışında bile sadece topa müdahale ederek pozisyonu bozması alkışı çok fena haketmiştir.
10 yıllık stoperimiz olan futbolcu.
bu çocuk adana'da tesislerden çıkarken arkadaşları ile vedalaştığı anda gözleri yaşlı bir biçimde "hayalim gerçek oldu" diyerek ayrıldı. bugün deli ibo* nasıl bir kartal yürekli efsanesi olarak boy gösteriyor ise bağrımıza bastığımız durumda aynı mertebeye aday bir futbolcumuz olacaktır. kendisi için ilk maçta gerekli söylemlerin yerine getirilmesi dileklerim ile...
an itibariyle faksla, mesajla, telefonla, neyi varsa onunla, bonservisinin alınması gereken stoper. *
  • /
  • 35