ethem sancak

4 yıl sonra beşiktaş başkanlığına aday olacağını açıklayan işadamı.
fikret ormanın ve onun yönetiminin yerine geçebilecek bir isim. twitterda gördüm biraz araştırınca insanın aklına yatıyor. borçlar konusunda falanda baya iddalı bir isim. birşeyler söylemek için çok erken. sonuçta fikret ormanada arkandayız dedik onun yönetimi kan ve şiddet getirdi. süreci merakla izliyoruz.
olursa şayet sözlük olarak lokum alıp ziyaretine gideceğiz. *

ilk akla gelen sancaklar holding, hedef ecza depoları, medicalpark hastanelerinin sahibi. bunlar bir anda aklıma gelenler. güçlü bir iş adamıdır. sağlam da beşiktaşlıdır kendisi.
https://twitter.com/ibrahim_keten/status/334751067696947200

https://twitter.com/gokhan1903bjk/status/334752746005729280
dün yine twitter'da hakkında beşiktaş başkanlığı için söylentiler dolanan isim.

net ve iddialı olarak söylüyorum beşiktaş başkanı olduğu gün, gideceği güne kadar beşiktaşla ilgili hiçbirşey almam ve ilgilenmem.
ethem sancak ve beşiktaş başkanlığı mı?
olmaz, olamaz, olmamalı...
dedikodusu bile endişe verici
kulübün tarihiyle, felsefesiyle, taraftarıyla hiçbir şekilde uyuşmaz
beşiktaş'ıma uzak, allah'a yakın olsun...
hah işte size hoş bir turnusol.

"yeter, bıktık artık beşiktaş'ın şerefli/onurlu profilinden. bizde de emre gibi, melo gibi hakemi tartaklayan belalı tipler olsun da şampiyon olalım." veya " şerefli ikincilik ağlaklığından yıldım artık, nasıl olursa olsun şampiyonluk görmek istiyorum." diyenlerin bu cümlelerden sonra ilk adresi, bu kişidir. çünkü başkan olursa şampiyonluğa ambargo koyarız, net. *

bu adam, beşiktaş camiası için bu haliyle cehennemin demo'sudur. olur da başkan olur ve tam sürüm yüklenirse benim bir taraftar olarak beşiktaş değerlerine olan tutkumun, siyah-beyaz renkteki hassasiyetlerimin falan hiçbir anlamı kalmaz.
sadece söylentide kalacak isim.
şu anki iş yoğunluğu arasında beşiktaş başkanlığı yapacağına ihtimal vermiyorum.
özellikle otomotiv sektöründe bmc'yi aldıktan sonra çok düşük bir ihtimal.
kulüp başkanlığı öyle arada gelip oturacağı bir koltuk değil.
diğer var olan firmalarını bırakıpta bütün mesaisini beşiktaş'a harcamayacaktır.
kendisinden ziyade çevresinin başkan olmasını istediğinden söylentiler sürekli başkan seçilme durumunda gündeme geliyor.
fikret orman'ın yeni yönetim kurulu kadrosunda olacağı söylenen kişi.

fiko böyle bir şey yaparsa bitirir kendini.
gerek televizyon kanalları sky türk* ve 24 tv'de, gerekse de gazeteleri star, akşam, güneş vasıtasıyla dolaylı yolla beşiktaş'ın hakkını savundurtan beşiktaşlı iş adamı. fener propagandası yapan doğan medyası, hürriyet, sözcü*, cumhuriyet ve ertuğrul özkök karşısında iyi bir panzehir oldu. bir şekilde ikna edilip yeni yönetimde yer alması lazım. gücü, lobisi ve bağlantıları beşiktaş'a katkı sağlayacaktır.