fabricio agosto ramirez

  • /
  • 8
deportivo la coruna'nın 1987 doğumlu ispanyol kalecisi. yeni kaleci adaylarından biriymiş bizim için.
deportivo la coruna'nın 1987 doğumlu, vasat kalecisi. fabri diye de bilinir.
beşiktaş ile yeniden adı anılan kaleci.muhtemelen jose sambade carreira öneri olarak sunmuştur. http://www.goal.com/tr/news/453/transfer-dosyas%c4%b1/2015/11/12/17237272/be%c5%9fikta%c5%9f-fabricio-agosto-ramirezin-pe%c5%9finde
sağ ayak çapraz bağları yırtılan kaleci. sezonu kapattığı söyleniyor.
hasta yatağından transfer edeceğimiz kaleci.

(bkz: michael eneramo)
beşiktaş'ın ön protokol yaptığı iddia edilen kaleci.bu adamı alacağına boyko ile yeni sezona gir daha iyi.
ntv spor'dan övünç özdem'in haberine göre transfer ettiğimiz kaleci.
deportivo'nun la liga'ya çıkmasında aslan payına sahip olan kaleci olduğu söylenir.. ancak iki kez çapraz bağ sakatlığı geçirdi ve son sezonunu neredeyse maç oynamadan tamamladı. kendisinin transferi, jose sambade carreira'nın teknik ekipteki görevine devam edeceğine anlamına da geliyor bana göre.
transferinde emeği geçen herkesin ak. ramazan ramazan.
yarraq gibi topçu.
2 çapraz bağ koparmış adamı aldık.
sırf kaleci almak için aldık
tolga "adam" zengin denen şımarık yavşağın önü kapanmasın diye aldık.
http://www.fm-base.co.uk/forum/attachments/football-manager-2016-manager-stories/992255d1448821330-reviving-deportivo-la-coru%c3%b1-fabri-best-gk.png

ispanya'dan kötü kaleci çıkmaz genelde. yine de sakatlanmasa da fazla bir şey beklenmemeli.
tolga'dan kötü kalecidir, net. transfer haberleri uydurma. övünç özden gitsin n'doye ile falan röportaj yapsın. sallamakta üstüne yok kendisinin.
kalede sıkıntı çekeceğimiz koca bir sezonun daha habercisi olan top tutucu. umarım yalan haberdir.
deportivo fanlarını meydana çıkarmıştır.
(bkz: palavra)
la liga 2014-2105 sezonunda 31 maçta forma giyip 41 gol yiyen kaleci. 11 maçta kalesini gole kapatırken kalan 20 maçta 41 golü ağlarında görmüş. berbat bir kaleciye benzemiyor ancak vasat olduğu her halinden belli.

2014-2015 sezonunda forma giydiği maçlar linktedir.

http://www.mackolik.com/player/default.aspx?id=28230&season=2014%2f2015
beşiktaş için asla ve asla aranan kan değildir bana göre. kalitesi iyidir, onu bilemem ama bu adam 1 yıl top oynamamış. çok üst düzey birisi olur buffon, casillas gibi o zaman al. o adamlar 1 yıl oynamasa da çabuk dönerler, yetenek var, her şey var.

ama sen hem kalitesinden emin olamadığımız, hem avrupa tecrübesi olmayan, hem de 1 yıldır adamı alıyorsan orada dur derim.

yahu feda döneminde yapılmaz böyle transfer. ne alaka anlamış değilim.

kesinlikle çok saçma.
beşiktaş'ın yeni yedek kalecisi. beşiktaş'ın kale mevkisinden bu sezon feda ederek, tolga'ya güveneceği anlamına geliyor kendisi. anlayamadığım madem bu şekilde bir yedek kaleci alacaksın, hiç kaleci alma yedek kalende günay kalsın. en azından adam fanatik beşiktaşlı ve genç. ne gerek var şu herifi getirmeye anlamadım.
2 kere çapraz bağları kopmuş, deportivo kümeye düşerken 88 gol yemeyi başarmıştır. açık ve net söylüyorum, bu sene bu adam transfer edilirse bu takım şampiyon falan olamaz. bütçe falan tamam da adamı sikerler. gideceksin ispanya'nın en boktan, 2 kez çapraz bağları kopmuş kalecisini alacaksın, daha at hırsızına verdiğin* 5 milyon euro uçmuşken. bu adamın bu kulüpten içeri adım atması büyük bir skandal olur. gerçi ben danny transferinden sonra her şeye hazırım. yapılacak bazı nokta transferler var, ama görüyorum ki fiko bu sene başarının da verdiği güven ile iyice saçmalayacak. yok öyle 3 kuruşa 5 köfte. yeri geldi mi parayı harcayacaksın.

not: gelmesini ihtimal dışı olarak görsem de gelirse kale tolga'nın olur. bu adam tolganın tırnağı olamaz.
kulüp içi düzeni, yönetimi, hocayı ciddi anlamda sorgulatacak oyuncudur.

resmileşirse işler farklı bir boyuta gidecek.
zamanında fikret orman'ın hayatını falan kurtarmış olması gereken kaleci. kendisine böylesine büyük bir kıyak geçilmesinin başka açıklaması olamaz çünkü. ha tabi şu da var; bu hamleyle tolga zengin'e de müthiş bir kıyak geçilmiş oldu. çünkü bu demek oluyor ki, kendisini bir sene daha ağlak suratıyla kalede izleyeceğiz muhtemelen.

o değil de sayın başkanım acaba meslek değiştirip kıyakçı mı olsa?

(bkz: kıyakçı)
https://twitter.com/besiktasordusu/status/745207587210137601

sevgilisi istanbul yolunda olan kaleci. nabiz yoklamiyorlar, ciddi ciddi aliyorlar.
  • /
  • 8