fadıl akgündüz

jed fadıl olarak tanınan iş adamı. * siirtspor'a sergen yalçın, alpay özalan ve tanju çolak transferleriyle ses getirmiştir. ceza evine girip çıkmışlığı vardır.
spoiler--

cumhuriyet meydanı’nda düzenlediği mitingle siirtliler’e hitap aden bağımsız milletvekili adayı fadıl akgündüz, miting alanına bir otomobil getirdi.arabamızı getirdik, yakında fabrikamızı da kuracağız. beni meclise gönderin, meclis renklensin ve yatırımlarımı daha rahat yapayım. bugüne kadar burada yaptığım tüm yatırımlar, birileri tarafından engellendi ve engellenmeye devam ediliyor. ancak bunlar bizi yıldırmayacaktır ve yatırım yapmaya devam edeceğiz

spoiler--
bağımsız milletvekili adayı olan vaat sever.
türkiye'nin gelmiş geçmiş en büyük dolandırıcıları listesinde sülün osman ile yarışır.

buna oy verecek adamın aklına tüküreyim, net.
işini iyi yapan adamlardan. yarım yamalak yaptığı hiç bir dolandırıcılık yok şu zamana kadar.ona inanan malların kafasına tüküreyim.
kim ne derse desin büyük adam kendisi. dünya'da işletme okullarında bu adamın geçmişini anlattıktan sonra halen yaptığı projelerden daire satabildiğini söylersek adamı pazarlama gurusu ilan ederler. ders vermesi için kapısında yatarlar. bu adam yetenekli, ama bu yeteneklerini hep kötüye kullanıyor. bunu doğru yönlendirmek icap eder. alacaksın bunu koyacaksın işletme fakültesine pazarlama anlatacak, davranış bilimleri derslerine girecek.

bir işletme fakülteli olarak cidden büyük saygı duyuyorum. lan sen o imaja rağmen nasıl halen daire satabildin, nasıl lan nasıl?
zamanında bir kaç kez dolandırıcıkla başı derde girmiş kişi. başlığına yazıldığını görünce yine ne yapacak da dolandıracak dedim ki bağımsız milletvekili adayıymış.