fatih altaylı

gazetesindeki köşe yazısından http://www.haberturk.com/yazarlar/fatih-altayli-1095/1243859-balta-ve-topali-allah-korusun
alıntı--


- cumhurbaşkanı erdoğan “bakanlar, beşiktaş’ın oraya stat yapmasına karşıydı ama ben yaptırdım” dedi. siz bu konuya hakimsiniz sanırım...

cumhurbaşkanı’nın söylediği yüzde yüz doğru. canlı tanığıyım. eski kültür bakanı ertuğrul günay o stadın orada yapılmasına karşıydı. günay ile orman bu konuyu tartışırken ben de oradaydım. bakan günay, “sarayların arkasında, tarihi bir alanda yükselen bir stat olmaz. size başka bir yer verelim” diyordu. fikret orman ise ısrar ediyordu. orman konuyu o gün başbakan olan erdoğan’a ileteceğini söyleyince günay, “bence iletmeyin. o da istemez. orada yapılan gökkafes’e ne kadar karşı olduğunu ve o binaya adımını atmadığını biliyoruz” dedi. ancak orman, erdoğan’ın kore gezisi kafilesine katıldı ve erdoğan’ı ikna edip döndü. sadece izin almakla kalmadı, bir de stadın arkasında belediyeye ait olan çok değeli bir araziyi de stada dahil ettirdi. canlı canlı tanığıyım. o statta en büyük pay recep tayyip erdoğan’ındır.
alıntı--

bunu okuduktan sonra başkanımıza olan sevgim daha da artdı.
stad hakkında söyledikleri doğru olan yanar döner gazeteci.

fanatik galatasaraylı. her gün beşiktaş'a kin ve nefret kusuyor.
galatasaray başkanı dursun özbek, yönetim ve teknik heyet ile ilgili söylediği sözler nedeniyle disiplin kurulu’na sevk edilen galatasaraylı "divan kurulu toplantısında, ‘’bütün galatasaray camiasından özür diliyorum ama sizden dilemiyorum, siz galatasaray’ı yönetecek güçte değilsiniz’’ dedi.
alenen "eskisi gibi bizi kayirmaniz gerekli" diyen fetocu beyoglu yosmasi.

https://twitter.com/futbolarena/status/971318139114881025

arkadas 7 denizi gectim 5 kitaya ayak bastim ama bunlar gibi orospu cocugunu gormedim. anasini siktigimin evladina bak. ffp'den dolayi siktir yemeleri yuksek ihtimal diye uefa'yi tehdit ediyor. lan uefa turkiye'den gelecek 3-5 kurus parayi ne yapsin?

ulan bu sene de sampiyon olursak hepsinden kurtulacagiz cunku hepsi delirecek. bu seneki sampiyonluk bu orospu cocuklari adina bardagi tasiran son damla olacak. etrafta kafasinda huni, elinde tencere kapagiyla dolasan yuzlerce insan gorecegiz.
futbol dünyasında en nefret ettiğim isim. hatta futbol dünyasına nasıl girdiğini ve olmaması gerektiğini düşündüğüm isim.

2. sırada yine bir galatasaraylı hıncal uluç var.
fenerbahçeli yazarlar, haberciler bunların yanında melek kalıyor yeminle.
  • /
  • 3