feda tişörtü

  • /
  • 8
30 değil 300 lira da olsa, "feda" deyip alacağım tişörttür.
çok güzel bi proje inşallah gerekli ilgiyi görür.
uzun süredir satışını beklediğim efsane tişört.alıyoruz ve beşiktaş şahsiyetini yansıtacak başka ürünlerin de gelmesini istiyoruz.yardır fiko başkan!
takım tutmaktan fazlasıdır bir kere.
"gözlerde bir damla aşk sensin beşiktaş" diyenlerin üçer beşer alması gereken vazife.

buna bahane bulanında bahane arayanında amına koyım! bu tşört alınacak o kadar!!!!!
formalarımın yanında ki yeri şimdiden hazır olan tişört
önümüzdeki 1 yıl boyunca resmi hediyemdir. doğum günü olsun babalar günü olsun ve bilimum siktiriboktan ne kadar önemli gün varsa herkesin hediyesi şimdiden bellidir.
manevi duygularımın doruğa çıkmasına neden olan tşört. kesinlikle her beşiktaşlının sahip olucağına inanıyorum..
maddi olarak kücük, beşiktaş icin büyüb bi adım.
yarın satışta olacak tişörttür.

http://www.bjk.com.tr/tr/haber/52350/
yarın beyazlısından bir tane alacağım üründür.30 lira lan,herkes alsın bir tane.bak valla krediyle geçiniyorum sadece.almazsanız ayıp size.
kredi kartım olmadığı için mecbur konyadaki mağazalara gelmesini bekleyeceğim tişört. alalım kartallar. çocuklara doğum günü hediyesi, sevgililer gününde sevgiliye, babalar gününde babaya vs alalım bunu. sembol yapalım. birinin üzerinde gören bu ne demesin. alamam diyen olamaz bu ülkede. her şeye para harcayıp bunu almayan da ben beşiktaşlıyım demesin. günde lüx lokantalara 90 lira veren zenginler gariban çocuklarına hediye etsin bu tişörtü. aşılayalım çocuklara.
satış açısından patlama beklediğim tişört. o yazıyı okuyup* gözleri dolmayan insanları çıkartırsak * beşiktaş taraftarı her koşulda o tişörtü edinmek için ne gerekiyosa yapmalıdır, yapacaktır.
tüm beşiktaş taraftarının takımına destek için bu tişörtleri alması gerekiyor.inşallah satışları çok yüksek rakamlara ulaşır.
bugün* beşiktaş tırı * nda satışa çıkan tişört.
kartal yuvaları haricinde başka bir yerden alınmaması gereken tişörtlerdir. kulübe destek.
maalesef 15000 kişinin geleceği maça 1500 adet yaptırılıp getirilen tişört. bitmiş şu an ititbariyle artık hafta içi kartal yuvalarında olacakmış.
2 gün içinde (b: ankara soysal pasajı)'nda bulunan kartal yuvası mağazalarında satışa çıkacakmış,almak farz oldu.
bahane bulmadan, sorun çıkarmadan, koşulsuz alınması gereken kıyafettir. almakta yetmek, giymek gerekir, aldırmak gerekir.
  • /
  • 8