fenerbahçe spor kulübü

  • /
  • 18
resmen yabancı bir ülke vatandaşına* mobing uygulayarak işinden olmasına, istifasına ulaşmaya çalışıyorlar. daha önce de giuliano terraneo'yu odasından kovarak istifa ettirmişlerdir. sonra da taraftarları utanmadan fikret orman samuel eto'o konusunda yaptıkları sebebi ile başkanımızı ve kulübümüzü ahlaksızlıkla itham ediyorlar.
türkiye'de mübalağasız herkesi karşısına aldıktan sonra "ama biz 3 temmuz ühühü" mağdur ayağına yatan, her kaostan fırsat çıkarmaya çalışan bir başkana sahip, yöneticilerini de ondan aşağı kalmayacak özelliklere sahip kişilerden seçen ve mevcut yönetimi değişmezse daha çoook paralar döküp başarısız olacak spor kulübü.
futbol takımı başına dick advocaat'ı getirmesi muhtemel kulüp.
türkiye liglerinde yükselişi abd-de ki cumhuriyetçi partinin iktidarı ile paralel gelişen kulüp. tabii ki amerikan seçimlerinin direk türkiyedeki bir futbol takımının başarılarını etkilediyini iddia edecek kadar troll ve ya gerziekalı değilim. ancak amerikan sağının beyaz anglo-saksonlarının ve hakim ailesi olan koch ailesinin türkiyedeki beyaz türk koç ailesi ile olan dostluğu malum. yine amerikan ulus-devletinin en önemli temsilcisi pentagonun tsk ile olan müttefikliği de. e fenerbahçe herkesin bildiği gibi ulusalcı kesimin askerin takımı. dolayısıyla republicanlar liberallari yendiğinde tsk türkiyede iktidarı ele aldığında fener de güçlenmişdir. en basitinden fenerin en parlak dönemi 2001-2009 dönemi idi. bushun iktidarda olduğu zaman. ne zaman ki liberallar geldi yavaş-yavaş galatasaray aysal sıfatında küresel sermayenin eline geçti. cemaat gs-yi kullanarak türk ulus-devletinin takımı olan feneri ve onun sıfatında kemalist devleti yenmeyi amaçlıyordu. ki o zaman aysalı demokratların gazetesi ny timesa, azizin ise beyaz anglo-sakson kanadına ait wall street jurnala röportaj verip-http://www.wsj.com.tr/articles/sb10001424052702304302704579332762732207816 cemaati şikayet etmesi kesinlikle ama kesinlikle tesadüf değil. feneri hürriyetin, gs-yi ise zamanın desteklemesi gerçeği de dediklerimin komplo teorisi olmadığını kanıtlar nitelikde. şimdi de cumhuriyyetçi partiden aday olacak trumpa bakalım-http://www.fenerbahce.org/fbmobile/detay.asp?contentıd=31312. bunların hepsi tesadüf ola bilir mi sizce?
süperligde yaklaşık 2 yıldır zirveye çıkamayan, ligde en son 2015-2016 sezonunun 13. haftasında liderlik koltuğunda oturan ekip, 65 maçtır birinci sırada yer alamıyor. daha nice 65 maçlara...
https://twitter.com/Besiktas_video/status/971290768768946176

hakkinda taraftarlarimiz tarafindan cok anlamli bir video duzenlenmis spor kulubu kilikli genel ev.
başkanlarını sahalarda görmeyi özlediğimiz spor kulübü, sesi çıkmıyor duyamıyoruz sempatik konuşmalarını çok üzülüyorum. *
  • /
  • 18