fenerbahçe taraftarı

  • /
  • 18
cidden çok yüzsüz ve arsızlar. 3 aralık 2016 fenerbahçe beşiktaş maçında tolgay arslan'a robin van persie'nin kırmızı kartlık faulünü görmüyorlar, josef de souza'nın tolgay arslan'ın boynunu kırarcasına boğazlamasına ses çıkarmıyorlar. bunlardan yüzsüzü az bulunur.
her puan kaybettiklerinde sebebini mutlaka hakem olarak gösteren ve neye inanmak isterse ona inanan geri zekalı topluluğu.

yenildiler mi? sebebi mutlaka hakemdir. berabere mi kaldılar? suçlu hakemdir. ofsayta mı düştüler? at hakemin üstüne. gol mü kaçırdılar? hakem oyuncunun önüne kendini siper etmiştir. hava şartları mı kötü? hakem maç öncesi duaya çıkmıştır. trafik cezası mı geldi? hakem olmasa gelmezdi.

laf yetiştirmeye çalışmak rüzgarda sigara yakmaya çalışmak gibi bir şey. adamlar tosic'in 90. dakikada görmesi gereken kırmızı karta takılmışlar başka bir şey yok.*

lan bu ne olacak pekiyi?

https://media.giphy.com/media/l2jhwztum9e4evımk/giphy.gif

ya bu?

http://i.hizliresim.com/jx27vd.jpg

lan oğlum siz değil misiniz 1 aydır quaresma diye ağlayan? pekiyi ya bunu ne yapalım kimliğinin doğum yeri hanesinde "genel ev" yazan kaza kurşunları?

http://i.hizliresim.com/2nk0yd.png

şimdi tosic'in 90. dakikada kırmızı kart görmesiyle sizin o sikik takımınızın kazanma şansı artacak ama 46. dakikada sümük reyizin atılması beşiktaş'a yaramayacak he mi?

size küfür etmeyeceğim. küfre bile değmezsiniz siz. edebime yazık. onun için sizleri şuraya alalım:

https://www.youtube.com/watch?v=q-rwnfah9nm
2 aralık 2016 günü oynanan anadolu efes maçında "yaşa mustafa kemal paşa yaşa adın yazılacak mücevher taşa" ve "mustafa kemal'in askerleriyiz" sloganları atan taraftar grubudur.

http://www.cumhuriyet.com.tr/video/video_spor/654536/tribunler_hep_bir_agizdan_bagirdi__yasa_mustafa_kemal_pasa_yasa.html
euroleague'in 16. hafta maçında italyan temsilcisi emporio armani milan'ı 86-79 mağlup ettiği maçın son dakikalarında izmir marşını söyleyen ardından "türkiye laiktir laik kalacak" sloganı atan taraftardır...

ayrıca izmir`deki terör saldırısı sonucu şehit olan polis memuru fethi sekin'in fotoğraflarını taşıyan taraftardır.

dünyanın en saçma topluluğu olabilirler. biz berabere kaldığımızda sevinmeden sadece iyi sonuç gibi laflar kullandığımızda beraberliğe seviniyorlar diye yaygara yaparlar 10 kişi kalmış takımla berabere kaldığı için kendi topçularını meşaleler ile karşılamışlar.vallahi bunlar iflah olmazlar.sene sonu da yine aynı meşalelerle stadlarını yakarlar bunlar
bir maç sonunda "allah bize beraberliğe sevinmeyi nasip etmesin" diyen volkan demirele çok geçmeden buyur nasibimizmiş diyen profesyonel derbi taraftarı. gerek yarattıkları algılar, gerekse baskılar değişik boyutlara vardı.
en üst seviyeleri için (bkz:mahmut uslu)
fenerbahçe seyircisi olarak değiştirilmesini talep ettiğim başlık :)
gerçekten iflah olmaz bir aptallık içinde olan taraftar topluluğu, ağlanacak hallerine gerçekten ağlamaya başladılar fakat hala bize oynamaya güçleri var hayret. hoş diğerleri de farklı değil, al bir sarıyı vur öteki sarıya.
beşiktaş'ı küçümsemek amacıyla galatasaray yalakalığı yapmaya başlayarak son yılların en aciz hareketine imza atan taraftar topluluğudur.
unutmamali, unutturmamali.

https://twitter.com/CaKKoMo/status/970666782590685189

huuuuuuuuuuuu kismi super. remixi bile olur.
şu sıralar forumlarında her birinin ekonomi profesörü kesildiği gruptur. acınasılardır. galatasaray taraftarları ile birbirlerine yaptıkları yıkama yağlamalar mide bulundurmaktadır.
  • /
  • 18