fikret orman başkanlığındaki beşiktaş yönetimi

  • /
  • 38
- gökhan töre gibi bir kanat oyuncusu eksikliğini giderememiştir. dahası ne satmış, ne elde tutmuş; en kötü seçenek olan kiralama ile oyuncu mundar edilmiştir.
- mario gomez'den daha iyisini buluruz deyip bulamamışlardır.
-2 yılda 1 elit seviye stoper bulamamışlardır.
-transfer sezonu başlamadan ''alacağımız oyuncular şimdiden belli.'' deyip yalan söylemişlerdir. bir yöneticinin veya başkanın, taraftara yalan söylemesi kabul edilebilir olamaz.
-kadromuzu koruyup 3-4 transfer yapacağız deyip, kadroyu bozmuş ve 11 transfer yapmışlardır.

şunlara rağmen ölümüne savunmak sağlıklı bir kafa yapısı değil.
6 kasım 2016 fotomaç manşetine karşı fotomaç muhabirlerine yasak getiren yönetim. helal olsun. arkasındayız
'beşitaş'ın büyük beşiktaş taraftarından başka kimseye ihtiyacı yoktur' diyerek fotomaç'a posta koyan yönetim. aynı tavrı gösteren herkes aynı muameleyi görecektir diye de geriye kalanlara siz de akıllı olun demiştir dolaylı yoldan. arkasındayız.
masa başında da beşiktaş'ın hakkını yedirmemesi gerekenlerdir. fenerbahçe'nin kadrolu kaşarı fırat aydınus fenerbahçe'nin rakibini doğrayıp 8.4 puan alacak, mete kalkavan beşiktaş'ın rakibine 1 kırmızı kart göstermedi diye 7.9 alacak ve dinlendirilecek öyle mi?
bu hakem arkadaşa sahip çıkmazlarsa bir hafta fırat, diğer hafta bülent yıldırım uğraşırız valla. onlar emekli olur, yerlerine yeni fıratlar, yeni bülentler gelir. en hakkaniyetli hakemler bile bizim maçlarımıza çıkarken ''aman takdir hakkımı rakipten kullanayım, beşiktaş lehine yanlış karar verirsem hakemliğim tehlikeye girer.'' falan der. aman diyim, efendiliği bırakın ve yapmanız gerekenleri yapın.
lobicilik, mhk, tff ve yayıncı kuruluş ile ilişkilerde gerektiği gibi sert olmaları gereken, lakin hiçbir zaman olamayan; bundan sonrası için de ümidi kestiğim yönetim. hocaya ve oyuncularımıza güveneceğiz. başka yolu yok.

(bkz: fotomaç gazetesi'nin tesislere giriş yasağının kaldırılması)
taşıma su ile değirmen dönmüyor! al sana fabri, al sana tosic! al sana mario gomez'den daha iyisi, al sana transferde acele etmiyoruz, al sana al sana al sana al sana! yeter ulan yeter!
eğer medyada transfer için geçen isimler doğruysa, ki yalanlanmadı; çapsızlıklarını cümle aleme ilan etmişlerdir. bir takım düşünün ki geçen sene şampiyon olmuş, yaz transfer döneminde yıldızlarını satıp yerine o kalibrede oyuncular alamamış, belki de bu yüzden uefa şampiyonlar ligi'nden elenmiş, hatta ligde de liderin 3 puan gerisinde ve belki de seri galibiyetlerle ligi daha şimdiden koparabilecek seviyedeyken 2. halde, üstelik başakşehir'in arkasında. bir de bunların üstüne, takıma kaliteli oyuncular alınması ve bunun sonucunda ligde daha sağlam adımlar atıp 30. haftaya gelmeden işi bitirmek ve uefa avrupa ligi'nde final oynamak gibi bir hedef varken ryan babel ismini duyunca kafayı yiyorum. bir de üstüne ekliyorlar: samuel eto'o.
ulan fiko, yaz transfer döneminde benim aklıma gelen 21 tane stoper yazıldı beşiktaş'a, kulüp 1 tanesini yalanlamadı ama gitti kendisi atınç nukan'ı aldı. en az 10-12 üst düzey forvet ismi geçti gitti vincent aboubakar'ı aldı. şimdi de ryan babel deniyor. lige ambargo koyabileceğimiz zamanlardan geçiyoruz ama adam babel diyor anasını satayım.
her ne kadar hesabını sormadığı divan kurulu raporu sebebiyle kendisine olan kırgınlığımı sürdürse de, bşeiktaş' ıma kattığı vizyon sebebiyle gayet başarılı olarak nitelenebilecek yönetimdir.

beşiktaş avrupa' da ciddi anlamda istikrarı yakaladı, türkiye ligini hiç katmıyorum bile.
yakın zamanda abrupa' da turnuva kazanacağına da inancım tam.
henüz vizyonunu tamamlamadı bana kalırsa bu yönetim. devam etmeli.
ampute milli futbol takımının avrupa şampiyonluğu sonrası spor bakanı ile akp genel başkanı arasında geçen telefon muhabbetinde ki konuya müdahil olmayarak "zamanın adamı" olduğunu bir kez daha göstermiş gemisini yürüten kaptan mahallenin kurnaz esnafı tadında görece olarak iyi devam eden yönetimdir tabi amatör şubelerin durumunu görmezden gelirsek.
2018/2019 sezonu ile birlikte gözümde zerre güveni kalmayan yönetimdir. finansal açıdan berbat bir haldeyiz. üstelik tarihimizin en çok para kazandıgımız seonunun hemen arkasından.
iyi hatipliğin verdiği avantaj ve şampiyonluk sarhoşluğuyla, kulübün içine ettiklerini çok geç fark ettiğimiz gruptur...
üst entry komşum olan dingoc'a kesinlikle katılıyorum...
maaş bile ödeyemeyen bir yönetime evrilmişlerdir. ah bir aday olsa, bunlar olmayacak ama yok işte, rakipsizliğin verdiği rahatlık bunlar.
  • /
  • 38