fikret orman

  • /
  • 63
başkan adaylığına soyunduğu haberleri gelen beşiktaş kulubü eski yöneticisi.
beşiktaş'ımıza başkan olması gereken adam. halihazırda metin tekin, rıza çalımbay, fabian ernst gibi isimlerin şansı yokken, koç, özilhan gibi para babaları olayla ilgilenmediğinden seba da geri dönmeyecekken kendisinden uygun aday yoktur. umarım listesine 2003şampiyonluğu döneminde müthiş bi düzen kuran serdar bilgili yönetiminden insanları ekler. örnekse altınsay, nevzat demir, hüsnü güreli vs. seba'nın da gidip elini öpsün falan. bu kez kazanacak inşallah fikret orman, adalı'yı isteyenlerin oylarının kendisine doğru kayacağını düşünüyorum zira.
kesinlikle beşiktaş başkanlığının çok yakışacağı, zeki ve ahlaklı insan. bu sefer inşallah kongre üyeleri doğruyu görecekler.sonuna kadar arkasındayım.
serdal adalı dan sonra başkan olmasını sindiremeyeceğim isim.
yd'nin devam filmi olacak olan yalçın karadeniz'den çok daha iyi başkanlık yapacak kişidir.ha onun karşısında işi çok zor bu kulislere oyunlara ne kadar dayanabilir bilmiyorum ama adalı yoksa desteğimiz onundur
başkanlığa adaylığını resmen açıklamış eski yönetici. listesinde ibrahim altınsay'ın da olduğuna dair söylentiler var.
benim olduğum yerde amatör branşlara fazla para harcanmayacak diyerek beni şoka sokan beşiktaş başkan adayı.
şu an bulunan adayların arasında en makul olanıdır. madem adalı olmadı, ben şahsen fikret orman'ın olmasını istiyorum.
yalçın karadeniz 'in çekilmesiyle birlikte hayırlı olsun diyebileceğimiz, kulübümüz başkan adayı.
twitter'dan takip edebileceğimiz başkan adayımız. başkan da diyebiliriz artık.
https://twitter.com/#!/fikret_orman
trt'de katıldığı programda konuşmasını dinledim. çok çok güzel konuştu. büyük ihtimalde başkan olacak. uzun zaman sonra yüzümüz gülecek diye düşünüyorum.

laf değil icraat yapmaya geldiği çok belli. 19 ay sonraki kongreye şimdiden aday olduğunu söyleyince spiker: ''o kongrede de seçilirseniz 5 senede kaç şampiyonluk sözü veriyorsunuz? ''sorusu üzerine, '' şampiyonluk sözü vermiyorum '' diyerek çok güzel yapmıştır. bazı mankafalı taraftarlar bu adamın sözünü eleştirsede, '' laf yapmaya değil icraat yapmaya '' gelmiş olduğunu şahsen ben açıkça gördüm.

ayrıca,küçülmekten kastımız beşiktaşı anadolu takımına çevirmek olmadığını,sadece altından kalkamayacağımız oyuncuları transfer etmeyeceğimizi,mesela bazı oyuncuların aylık ev kirasının 15 bin euro olmayacağını ( vs. ) belirmiştir.


konuşmasını okumak isteyenler :

http://www.haber1903.com/futbol/demirorene-notum-10-uzerinden-3-h11339.html
projeleri ve hedefleri gayet mantıklı. söyledikleri şeyler havada kalmıyor hepsi sistemli bir çalışmanın sonucu gibi. söylediklerini hayata geçirebilir mi bilmiyorum ama 30 yıllık kongre üyeliği ve yöneticilik tecrübesini hesaba katınca ben kendisine güveniyorum. umarım beni yanıltmaz. başkanlığı şimdiden hayırlı olsun.
beşiktaşlı duruşunu harikulade bir şekilde temsil eden yeni başkanımız allahın izniyle..
her aday gibi olumlu ve ılımlı yaklaşan beşiktaş başkan adayı. kuvvetle muhtemel başkan olacak gibi görünüyor.
jorge mendes ile ilgili soruya,
---------------alıntı---------------
onunla yapacak daha çok işimiz var, getirdiklerini satacak, zararını telafi edecek, ondan sonra yollarımızı ayırabiliriz
---------------alıntı---------------
yorumunu yapan başkan adayı. umarım iş başındayken de böyle dik durur
tüm camia ile birlikte olmak isteyen, bunun için bulduğu her fırsatta kendini ve projelerini anlatan başkan adayı. bu akşam itibariyle, arkaslı kartallar ile görüşecekmiş. çeşitli platfomlarda kendini anlatmaya çalışması, takdire şayan
20 mart 2012 tarihinde gerçekleştirdiği seçim toplantısına katılma fırsatı bulduğum başkan adayı. kendisi eski başkan demirören e göre son derece samimi ve şeffaf olmaya özen gösteriyor bir kere. kulübün mali durumunda ki sıknıtıları teşhis etmeye 2 ay kadar bir süre ayıracağını anlattı. ilk iş tespit yapmak olacak başka bir deyişle
küçülmekten kastı (vurgula: "gitsin fernandes gelsin ali tandoğan"), (vurgula: "gitsin quaresma gelsin hurşut meriç") ise bi sktirsin gitsin mümkünse daha gelmeden. umarım kastettiği şey bu değildir. adam edilme potansiyeli olan yıldızları kazanıp, buna uygun yerliler ile takımı donatmak yerine beşiktaş'ı 2004-2007 yılları arasındaki mustafa doğan'lı, ali tandoğan'lı, mehmet yozgatlı'lı yıllarına döndürürse vebalin altından kalkamaz.
---------------alıntı---------------
senelik 6 milyon euro alan ama katkısı 5 golü bulmayan adamlar yerine, 4 tane doğrudan katkı yapacak adam alırız
---------------alıntı---------------
lafı ile hedefini gerçekçi olarak ortaya koyan aday. 8 yabancı, 6 sı kadroda, 4 ü sahada olacağına, toplam 4 yabancı olsun, sürekli, oynasın
başkan seçildiği takdirde futbol şubesindeki yabancı transferi stratejisini oluştururken genel anlamda profesyonellikten ödün vermemeleri ile tanınan (b: batı avrupa) (almanya, hollanda, belçika, fransa), (b: orta avrupa) (çek cumhuriyeti, hırvatistan, polonya) ve (b: iskandinavya) (danimarka, isveç, norveç) kökenli ve ülkelerinin milli takımlarının formasını düzenli olarak giyebilen oyunculara yönelmesini umut ettiğim başkan adayıdır.

yok ille de (vurgula: latin amerika), ille de (vurgula: iber yarımadası) diyorsa şayet, onlardan da avrupa'nın sert liglerine uyum sağlamış, ben dahil hiçbirimize "(vurgula: canı istediği zaman)", "(vurgula: gününde olursa)", "(vurgula: eğer isterse)" tarzı kalıplarla cümle kurdurmayacak futbolcuları arayıp bulması menfaatimize olacaktır.

şahsım bir simao sabrosa yerine, kamil grosicki'yi görmek ister önümüzdeki sezon.
  • /
  • 63