fikret orman

1121 Entry Daha
http://www.kartalsozluk.com/sozluk.php?t=%23440260 şu girdiye ithafen;

- milosevic yatırım amaçlı denendi, tutmadı ve daha iyisi olan marcelo ile takas edildi. keşke osmanlı maçındaki gollerine sevinmeseydiniz işte o zaman söylemlerinizde gerçekçi olurdunuz, şampiyonluk turuna çıkmadınız mı?

- pedro franco önder özen transferidir. uzun uzun girmeyelim kimi başkan egosundan krasic'ler alıp sıfır faydayla ayılıp bayılırken kimi hocasına güvenip amrabat'lar bruma'lar almış ve rakiplerin parasını çöpe göndermişti. başkanın amacı her yeni gelen hoca transferine bağlı beşiktaş değil, futbol adamına bağlı bir beşiktaş yaratmaktı ancak olmadı, sebebini bilemeyiz sonucunu biliriz; önder özen olmadan da taş gibi yürüyor beşiktaş. pedro yada alexandr yerine stoper olmak mı istiyordunuz?

- beck şampiyon kadronun 11 oyuncusudur. umuyoruz gökhan gönül beşiktaş'ımız için beck'in sergilediği performansın üstüne çıkar ve tekrar şampiyon oluruz. yoksa serdar kurtuluş hoşunuza mı gidiyordu, anlayamadım?

- tuttuğunuz kulübün iyi bir sol bek ve iyi bir stoper kovalaması sizi nasıl rahatsız eder, cidden anlayamıyorum. yoksa daha güçlü beşiktaş'tan ziyade daha güçlü fenerbahçe yada daha güçlü galatasaray görmek mi hoşunuza gidiyor?


- quaresma'yı taraftar aldı. 3.75 milyon euro alacağı varken gönderildi, 1.6 civarında alacakla geri gelip şampiyonluğa, göz zevkine ve bi çok şeye katkı yaptı. almasa quaresma katili olurdu, uygunundan alıp katkı aldı ve geri aldı oldu, ne istiyorsunuz anlayamıyorum?7


bu sorulardan 5/5 ine düzgün cevap verirseniz çok iyi yazar olursunuz
4/5 i sizi iyi yazar yapar
3/5 i ise ortadan hallice.

tanım : süleyman seba yolunda ilerleyen başkandır yenilip yutulması mümkün olmayan, rahat olun yedirmiyoruz.
124 Entry Daha