fikret orman

  • /
  • 63
ilk yıllarda taraftarın gönlünde edinmiş olduğu yeri, biriktirmiş olduğu krediyi har vurup harman savuran başkandır. az biraz iyi bir aday çıkması halinde yaklaşan kongrede beşiktaş başkanlığına veda etmesi muhtemeldir. he aday çıkar mı işte orası biraz muamma...
terazisi şaşan beşiktaş başkanı...
#460883

kendisini beşiktaş tribünlerinden tanıyan, bilen, hatırlayan kimse yok. bir tane fotoğrafı yok diye eleştiremeyeceğim sanırım yüzlerce maça rağmen benim de oldukça az sayıda fotoğrafım var *
miadını doldurmuş başkan. bu saatten sonra faydalı olacağını düşünmüyorum.
tüpçüye göre iyi yıllar geçtikçe güvenimi kaybediyor
ilk başkan olduğu dönemden itibaren konuşmalarıyla, uygulamaya geçirmek istediği düşüncelerle, zamanla yapılan doğru transferler, stadın yeniden yapılması gibi durumlarla bende beşiktaş'ın düzlüğe çıkacağı inancını uyandırmış kişidir. ancak sonrasında konuşmaları, taraftara takındığı tavır, yapılan transferler daha doğrusu yapılamayan transferler, kulübün hakkını savunamaması gibi birçok durumla gözden düşmüş kulüp başkanıdır benim için. beşiktaş için de en hayırlısı kulübe daha fazla zarar veremeden başkanlıktan ayrılmasıdır.
artık istifa etmesi gereken başkan. bu sezon kayıp olarak görülüp,hızlı bir şekilde yepyeni isimlerle yeni bir yönetim seçilip, önümüzdeki sezonun planlanması yapılmalıdır.
aksi taktirde önümüzdeki yıllar büyük sıkıntılara gebedir.
bugün beşiktaştaki görevinden istifa etmiştir. beşiktaş camiasına hayırlı olsun!
inşallah sezon başı takımı yarı yolda bırakma gibi baskılara aldırıp geri dönmez.
bu sezon zaten kaybedilmiştir. güzelce bir kongre yapılıp yeni bir başkan seçilip hızlıca önümüzdeki sezon planlanmalıdır.
yanan evden kaçmamış benzin döküp kaçmıştır.
alınan kongre kararında yeniden aday olacağı söylentileri olan kulüp başkanı. öyle bir şey söz konusu ise vay halimize! bu kadar sıkıntının içerisinde neden bir de başkanlık olayını gündeme taşıdın diye soran olur umarım.
hiçbir şey ilk günki gibi kalmaz diyorum onun için. bir zamanların efsane başkasınının yolu açık olsun.
ibra edilmediği için kendisini aklaması gereken eski başkanımız, ilk yıllarındaki başarısına böyle bir son yakışmıyor ama özellikle son döneminde kontrolü komple kaybetti. umarım çatır çatır hesabı sorulur.
"fikret orman paralar nerde" diye sorulması gereken kişi...demirören den ne kadar hesap sorulduysa fikret orman`dan da o kadar hesap sorulur.
sözünün eri olamayan kişi. kulübün kara sayfalarında yazacak adı
kendi kendine yazık etmiş eski beşiktaş başkanı.
  • /
  • 63